1956 Új Magyarország. A Petőfi Párt (Nemzeti Parasztárt) napilapja, Szerk.: Féja Géza, I. évf. 1. szám, 1956. nov. 2., Bp., Lapnyomda, a címlapon Németh László írásával, szakadással, 4 p.
1956 Magyar Függetlenség. I. évf. 5. sz., 1956. nov. 2. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja, 1 sztl. lev.
1956 Kis Ujság. Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt politikai napilapjának 1956. nov. 1. száma. Szerk.: Kovács Béla. Bp., Október 23.-ny., 4 p.
1960-1968 5 db Puskás Ferenccel és a Real Madriddal kapcsolatos nyomtatvány. Puskás részvételével zajlott mérkőzések meccsfüzete.Egyiken szakadás. / 1953-1960 Collection of 5 football match booklets of Ferenc Puskas and the Real Madrid matches.
1966 Labdarugó-világbajnokság (Jules Rimet cup), Anglia, hivatalos programm füzete. Az összes játékos fotójával, így a magyar válogatott tagjaival is (Albert Flórián, Farkas János, Mészöly Kálmán, Bene Ferenc stb). Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott és sérült borítóval, lapok alsó sarkai foltosak. Az egyes mérkőzések eredményei tollal beírva. / 1966 footbal World Championship Englandofficial souvenir programme.Cover a bit worn, the pages in the corners spotty. The match results written with pen.