Printed Materials

Number of items: 91

1956 Szabad Ifjuság. A Forradalmi Magyar Ifjúság lapja. 1956. okt. 30., Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, javított, 4 p.
12502.

1 400 HUF
1956 Egyetemi Ifjúság. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Lapja. Kiadja: Egyetemi Forradalmi Diákbizottság, 1956. okt. 29., szakadt, 1 sztl. lev.
12503.

1 400 HUF
1956 Új Magyarország. A Petőfi Párt (Nemzeti Parasztárt) napilapja, Szerk.: Féja Géza, I. évf. 1. szám, 1956. nov. 2., Bp., Lapnyomda, a címlapon Németh László írásával, szakadással, 4 p.
12504.

1 400 HUF
1956 Magyar Világ. Független politikai napilap. I. évf. 2. sz. 1956. nov. 2. Szerk.: Szolcsányi Ferenc. Bp., Egyetemi Nyomda, kis szakadásokkal, 4 p.
12505.

1 400 HUF
1956 Magyar Világ. Független politikai napilap, I. évf. 2. sz., 1956. nov. 2., Szerk.: Szolcsányi Ferenc. Bp., Egyetemi Nyomda, 4 p.
12506.

1 400 HUF
1956 Magyar Függetlenség. I. évf. 5. sz., 1956. nov. 2. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja, 1 sztl. lev.
12507.

2 000 HUF
1956 Magyar Nemzet. A Hazafias Népfront lapja. Rendkívüli szám 2., XII. évf. 253. sz., 1956. okt. 26., szakadt, 1 sztl. lev.
12508.

2 000 HUF
1956 Kis Ujság. Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt politikai napilapjának 1956. nov. 1. száma. Szerk.: Kovács Béla. Bp., Október 23.-ny., 4 p.
12509.

2 000 HUF
1960-1968 5 db Puskás Ferenccel és a Real Madriddal kapcsolatos nyomtatvány. Puskás részvételével zajlott mérkőzések meccsfüzete.Egyiken szakadás. / 1953-1960 Collection of 5 football match booklets of Ferenc Puskas and the Real Madrid matches.
12510.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1960-1970 Lemezárugyári játékmackó terve, hajtásnyommal, 30x42 cm
12511.

5 000 HUF
cca 1965 Mao Ce-Tung (1893-1976) Kína nagy vezetője, színes korabeli poszter, 39×30 cm
12512.

3 000 HUF
1966 Labdarugó-világbajnokság (Jules Rimet cup), Anglia, hivatalos programm füzete. Az összes játékos fotójával, így a magyar válogatott tagjaival is (Albert Flórián, Farkas János, Mészöly Kálmán, Bene Ferenc stb). Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott és sérült borítóval, lapok alsó sarkai foltosak. Az egyes mérkőzések eredményei tollal beírva. / 1966 footbal World Championship Englandofficial souvenir programme.Cover a bit worn, the pages in the corners spotty. The match results written with pen.
12513.

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF