Printed Materials

Number of items: 91

cca 1920 Rákos Lajos Rum és Likőrgyára, Posner, Litho számolócédula, 14x7cm
12466.

2 400 HUF
1920 A Magyar Grafika, a grafikai iparágak fejlesztését szolgáló folyóirat. Szerkeszti és kiadja: Bíró Miklós, I. évfolyam, 1. szám, 1920 január. Papírkötés, kissé kopott borítón névbejegyzéssel és Ferenczi B. Miskolcz fényképészeti szaküzlete bélyegzőjével. Lapok teteje kissé foltos.
12467.

3 000 HUF
cca 1920-1930 Móry Nové Štrbské Pleso, Újcsorbató, a Magas-Tátrában fekvő üdülőhely utazási prospektusa, fekete-fehér fotókkal, kis térképvázlattal, Bratislava/Pozsony, Slovesnká Grafika-ny., 21x33 cm
12468.

3 000 HUF
cca 1920-1930 Stosfürdő (Stósz/Štós/Štos/Stooß) utazási prospektusa, Bratislava/Pozsony, Slovesnká Grafika-ny., fekete-fehér fotókkal.
12469.

3 000 HUF
1922 3 db Szociáldemokrata röplap, Szavazzatok szociáldemokratára!, Bp., Esztergályos János,(Világosság-ny.), 7x14 cm és 8x15 cm közötti méretben.
12470.

1922 3 db Szociáldemokrata röplap, "Szavazzatok szociáldemokratára!", Bp., Esztergályos János,(Világosság-ny.), 7x14 cm és 8x15 cm közötti méretben.

4 000 HUF
cca 1925 A Csehszlovákiai Kommunista (bolseviki) Pártnak, mely a III. Internacionálé szekciója választási kiáltványa, Podkárpátszká (Kárpátalja) Rusz dolgozóihoz. Ceruzás és tollas jelölésekkel. 30p + A Csehszlovákiai Kommunista Párt jelölő listája, kártpátaljai, többek közt munkácsi magyar jelöltek neveivel, kisebb szakadással, hajtásnyommal. 31x8 cm
12471.

4 000 HUF
cca 1926 Láng Jakab és Fia Kerékpáralkatrész-, kerékpár-, varrógép- és gumminagykereskedők árukatalógusa. Bp., Wodianer F. és Fiai-ny., 2+24 p. Papírkötésben, a hátsó borító és a lapok egy része sérült, hiányos, megviselt állapotban. Ritka!
12472.

26 000 HUF
70,27
76,47
1928 Motorkerékpár. I. évf. 1. sz. 1928. ápr. 10. A 10. oldalon szereplő fotón, Horthy I(stván) későbbi kormányzó helyettessel, aki az 500 köbcentiméteren felüli kategóriában aranyérmes lett (második.) Bp., Hauptmann Béla-ny., korabeli fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal, a gerincen kis szakadás, 24 p.
12473.

5 000 HUF
1929 Maurer Gyula: Budapest új kereskedelmi és ipari kikötőjének jelentősége. [Csepeli szabadkikötő.] Bp.,[1929], Apostol-ny., 23 p. Hajózási Hírlap Hajózás-Vízépítés c. művének különlenyomata. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal és egy szövegközti térképpel illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
12474.

1929 Maurer Gyula: Budapest új kereskedelmi és ipari kikötőjének jelentősége. [Csepeli szabadkikötő.] Bp.,[1929], Apostol-ny., 23 p. Hajózási Hírlap "Hajózás-Vízépítés" c. művének különlenyomata. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal és egy szövegközti térképpel illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

4 000 HUF
1929 Hardys Anglers Guide. Alnwick, Hardy Bros. Ltd., 374 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, színes mellékletekkel, korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, sérült, laza kötéssel, egy kijáró lappal, kopott borítóval.
12475.

1929 Hardy's Anglers' Guide. Alnwick, Hardy Bros. Ltd., 374 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, színes mellékletekkel, korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, sérült, laza kötéssel, egy kijáró lappal, kopott borítóval.

8 000 HUF
1929 Magyar Grafika. A grafikai iparágak és rokonszakmák fejlesztését szolgáló folyóirat. Szerk. és kiadja: Bíró Miklós. X. évf. 5-6. sz. Benne számos illusztrációval, közte egészoldalas, színes illusztrációkkal a 136-153. oldalak között. A 168. odalon Bortnyik Sándor egészoldalas linómetszetével, 21x15 cm. Bp., Bíró Miklós-ny., 113-172+IX-XII p. +3 t. Foltos, az utolsó 4 lap összeragadt, a borítója szakadt.
12476.

10 000 HUF
27,03
29,41
1929 Magyar Grafika. A grafikai iparágak és rokonszakmák fejlesztését szolgáló folyóirat. Szerk. és kiadja: Bíró Miklós. X. évf. 1-2. sz. 1929. jan.-feb. Benne számos illusztrációval, közte nagy nevű grafikusoktól: Bortnyik Sándor, Végh Gusztáv, Kner Albert, Kolozsváry Sándor, Kassák Lajos és mások. A borító grafikája, valamint 8 fekete-fehér szövegközti illusztráció és 5 egészoldalas színes plakáttervével Bortnyik Sándor munkája. A folyóirat ún. Bortnyik száma. Bp., Bíró Miklós-ny., 4+48+IV p.+20 t.
12477.

1929 Magyar Grafika. A grafikai iparágak és rokonszakmák fejlesztését szolgáló folyóirat. Szerk. és kiadja: Bíró Miklós. X. évf. 1-2. sz. 1929. jan.-feb. Benne számos illusztrációval, közte nagy nevű grafikusoktól: Bortnyik Sándor, Végh Gusztáv, Kner Albert, Kolozsváry Sándor, Kassák Lajos és mások. A borító grafikája, valamint 8 fekete-fehér szövegközti illusztráció és 5 egészoldalas színes plakáttervével Bortnyik Sándor munkája. A folyóirat ún. "Bortnyik száma." Bp., Bíró Miklós-ny., 4+48+IV p.+20 t.

15 000 HUF
40,54
44,12
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF