12 000 HUF
Széchenyi Zsigmond: HengergÅ‘ homok. VadászexpedÃció a lybiai sivatagba. Bp.,(1936), SzerzÅ‘i, (Athenaeum-ny.), 135 p. + 20 t. (Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+ 2 térkép. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé kopott borÃtóval, a papÃr védÅ‘borÃtó hiányos. A szerzÅ‘, Széchényi Zsigmond (1898-1967) Ãró, utazó, vadász által dedikált, dátumozott (1950.) példány./ Singed by the author.