Tétel

Description:

Johann Berger: Theorie und Praxis der Endspiele. Ein handbuch für Schachfreunde. Berlin-Leipzig, 1922, Walter de Gruyter, VIII+588 p. Második kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban./ In German language. Linen-binding, with worn spine.

8 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.