Tétel

Description:

Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp. 1929. Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, jó állapotban. Első kiadás! A szerző, Dr. Mező Ferenc (1885-1961) sporttörténész dedikációjával. "Kedves v(olt) tanítványomnak Pajthényi Lászlónak meleg szeretettel. Budapest, 929. március 16. Dr. Mező Ferenc."

30 000 HUF
90,09 EUR, 105,26 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : turóczi_márk

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.