Printed Materials

Number of items: 82

1913 Az I. cs. kir. szab. Dunagőzhajózási Társaság Bányatérspénztárának alapszabályai. Pécs, 1913. Taizs József 26p.
12169.

3 000 HUF
1914 Útmutató a magyar és közös közlekedési vállalatok hivatalos menetrendkönyve. Nyári menetrend. Tartalmazza: A magyar és a közös vasutak s hajózási vállalatok menetrendeit, valamint e vasutak személy- és podgyászdíjszabásait. Szerk.: Ring Izsó. Bp.,1914, Globus-ny. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban. Benne Magyarország vasúti térképével, Bp., Posner, kis szakadással, 30x45 cm.
12170.

1914 Útmutató a magyar és közös közlekedési vállalatok hivatalos menetrendkönyve. Nyári menetrend. Tartalmazza: A magyar és a közös vasutak s hajózási vállalatok menetrendeit, valamint e vasutak személy- és podgyászdíjszabásait. Szerk.: Ring Izsó. Bp.,1914, "Globus"-ny. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban. Benne Magyarország vasúti térképével, Bp., Posner, kis szakadással, 30x45 cm.

3 000 HUF
27
cca 1920 Debreceni hajlított bútorgyár képes reklám kiadvány Kartonált borítóval. Folio. 56 p. 24x31 cm / Hungarian tonette furniture catalogue
12171.

5 000 HUF
9
cca 1920 A Paris tengerjáró hajó átnézeti képe és prospektusa. Nagyméretű, kihajtható leporelló, / Plan-Coupe du nouveau paquebot Paris. Large leporello
12172.

8 000 HUF
1926 Girardi Ausstellung in Warenhause A. Herzmansky 24p. / Alexander Girardi exhibition booklet, 24 p.
12173.

3 000 HUF
1926 Bp., Meghívó Nagy Török Estélyre, borítékkal
12174.

2 600 HUF
7,03
7,65
Budapest Székesfővárosi Állatkert rövid útmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1927, Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói illusztrált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, korabeli reklámokkal, kihajtható térképpel. 64p. Jó állapotban.
12175.

3 000 HUF
21
1928 Tőzsde papírok zsebkönyve. Tartalmazza a budapesti tőzsdén jegyzett összes értékpapírok alaptőke tartalékalapját, részvényszámát, névértékét, tőzsdei kötésegységét és osztalékát. 24p.
12176.

4 000 HUF
1928 Ungvár, Podkárpátská Ruszi Orvosok és Gyógyszerészek 1928. január 21.-én rendezett Reprezentációs báljának díszesmeghívója és táncrendje, magyar, cseh és ruszin nyelven, Ungvár/Užhorod, Lito. Lám Užhorod, litografált díszítéssel (jelzett (Erdélyi)), 29x40 cm, 23x7 cm.
12177.

5 000 HUF
10
Kassay József - Frőlich Pál: Családi- és lakóház tervek. 54 lap. Bp. 1928. Műszaki Könyvkiadó. Címlap, 54 t. /Építési tervek gyűjteménye. Szerk. Károlyi Sándor. Ritka. Borító kissé megviselt, de a lapok jó állapotban. 34x49 cm
12178.

20 000 HUF
54,05
58,82
12179.

3 000 HUF
cca 1930 Még nincs telefonja? - a telefont népszerűsítő prospektus, válasz-levelezőlappal
12180.

cca 1930 "Még nincs telefonja?" - a telefont népszerűsítő prospektus, válasz-levelezőlappal

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF