Printed Materials

Number of items: 82

cca 1900-1960 80 db szentkép dekoratív egészvászon szentkép tartó albumban. Csipke lithok és modernek is. / Collection of 80 holy cards in full linen album 25x18 cm
12157.

5 000 HUF
14
1900 Gyümölcskertész. X. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1900, Athenaeum, 1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+X+278 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, hibás kötéssel, a 23. számot a 278. oldal után kötötték be (253-262.)
12158.

8 000 HUF
1900 A Budapesti Kávés Ipartársulat Alapszabályai. Bp., 1900. Buschmann. 16p. 16,5 cm
12159.

3 000 HUF
1901 Gyümölcskertész. XI. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1901, Athenaeum, VIII+206 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli átkötött félvászon-kötés, színes műmelléklet nélkül.
12160.

8 000 HUF
1901 A magyar papírgyárak bejegyzett védjegyei 12p. Kartonált papírkötésben. / Trademarks of the Hungarian paper factories.
12161.

3 600 HUF
9,73
10,59
19
1906 Gyümölcskertész. XVI. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1906, Athenaeum, 1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+IX+370 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli reklámokkal. Korabeli átkötött félvászon-kötés.
12162.

8 000 HUF
1908 Gyümölcskertész. XVIII. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1908, Athenaeum, VIII+1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+392 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli reklámokkal. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
12163.

8 000 HUF
cca 1910 Kölber testvérek kocsigyár képes áruminta katalógus. Néhány lap foltos. / Coach catalogue. Some pages stained. 48p. 16x12 cm
12164.

6 000 HUF
32
cca 1910 Üdvözlet Temesvárról. 9 lapos, fekete-fehér fotókat tartalmazó leporelló Temesvárról. Az elején szecessziós illusztrációval. Temesvár, Polatsek-féle könyvkereskedés, a bélyeg részénél hiánnyal.
12165.

12 000 HUF
32,43
35,29
1910 Thurzófüred, ismertető prospektus, tűzött papírkötésben, 16 p. / Kupele Turzo, advertisement booklet, in paper binding, 16 p.
12166.

3 000 HUF
1913 Klösz György és Fia Térképészeti és Kőnyomdai Műintézet reklámanyaga, eredeti reklámos borítékban, fénymásolati- (39x58 cm), térképészeti és műszaki mintalappal (61x92 cm,1-1 db), Besztercebányai m. kir. erdőgazdaságnak feladva, 5 f. postabélyeggel.
12167.

8 000 HUF
1913 Tervezet és meghívó a Debrecenben tartandó concours Hippiquere és csoportosított tereplovagló mérkőzésre, 31p
12168.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF