Photo

Number of items: 305

cca 1910 Kínai városképek, életképek. 5 db 4x6 cm-es üveg diapozitív / cca 1910 China and Chinese scenes 5 vintage glass positive photos 4x6 cm
11765.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1951 Hollenzer Béla (1910 k.-1970 k.): Az inotai hőerőmű építése, 35 db sajtófotó, hátulján pecséttel jelzettek, 13,5×18 cm
11766.

5 000 HUF
1984 Kecskemét régi utcái, házai és a város fejlődését bemutató új épületek, látképek, 61 db vintage negatív, feliratozva a tároló tasakokon, 24x36 mm
11767.

4 200 HUF
11,35
12,35
1955 Balatonfüred, 21 db vintage negatív Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, 6x6 cm
11768.

1 600 HUF
cca 1974-1977 között készült felvételek Kecskeméten, a Széchenyi városrész zöldmezős beruházása és kórház építés, várostörténeti felvételek, 34 db vintage negatív, feliratozva a tároló tasakokon, 6x6 cm
11769.

3 200 HUF
8,65
9,41
1897 Brassói Cellulose-Gyár, keményhátú fotó, sérüléssel, 17×226 cm / Brasov, cellulose factory, vintage photo with fault
11770.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1890 Pozsony. Mária-Terézia 1918-ban lerombolt szobra. Nagyméretű fotó kartonon. / Pressburg photo of Maria Theresia, demolished in 1918 by the Czechs. 19x28 cm
11771.

6 000 HUF
13
cca 1890 Marilla magaslati gyógyhely és környéke Sanatorium mell-idegbetegek és üdülők részére. 6p. + 20 nagyméretű, feliratozott keményhátú fotó 22x29 cm. Aranyozott egészvászon kötésben, gerincen kis sérüléssel egyébként jó állapotban. / Marilla Spa and Sanatorium. Booklet with description in Hungarian and German and 20 large photos with descriptions. In ornamented linen binding.
11772.

22 000 HUF
59,46
64,71
1917 Kisköre, Tisza-híd építése, kartonra kasírozott fotó, 22×29,5 cm
11773.

5 000 HUF
1921. augusztus 21. Horthy Miklós Nemzeti Hadseregének bevonulása Pécsre. A díszszázad. Kazinczi Rudolf felvétele 17x11 cm
11774.

15 000 HUF
40,54
44,12
1921. augusztus 21. Horthy Miklós Nemzeti Hadseregének bevonulása Pécsre. A katonazenekar. Kazinczi Rudolf felvétele 17x11 cm
11775.

15 000 HUF
40,54
44,12
1921. augusztus 21. Horthy Miklós Nemzeti Hadseregének bevonulása Pécsre. Kazinczi Rudolf felvétele 17x11 cm
11776.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF