Photo

Number of items: 305

cca 1930 Az arabok paripát ajándékoznak Mussolininek Tripoliban, Pucci pecséttel jelzett fotója, hátoldalon feliratozva, 11,5×16,5 cm / Mussolini get a gift horse in Tripoli, photo with artists stamp on the verso
11692.

cca 1930 Az arabok paripát ajándékoznak Mussolininek Tripoliban, Pucci pecséttel jelzett fotója, hátoldalon feliratozva, 11,5×16,5 cm / Mussolini get a gift horse in Tripoli, photo with artist's stamp on the verso

16 000 HUF
43,24
47,06
1920 Horthy Miklós fogadása Szegeden Svoy francia városparancsnokkal 3 db fotó 9x6,5 cm
11693.

8 000 HUF
Tiszavölgyi József (1909-?): Dr. Jáky Gyuláné Grosschmid Kató (1904-1986), Márai Sándor testvére Tiszavölgyi Józsefnél. Háttérben irredenta rádió. Pecséttel jelzett fotó 24x18 cm
11694.

5 000 HUF
Garas Dezső (1934-2011) a Nemzet Színésze Az ember tragédiájában, sajtófotó, 13×18 cm
11695.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1890 Erzsébet királyné, Sisi fényképe dombornyomott papírkeretben, üvegezett keretben / Photo of Queen Elisabeth (Sisi) in glazed frame 15x19 cm
11696.

12 000 HUF
32,43
35,29
1914 Ferenc Ferdinánd trónörökös és felesége, Chotek Zsófia koporsójának szállítása a Viribus Unitis fedélzetén (a felvételek valószínűleg július 2-án, a trieszti kikötőben készültek), 2 db fotó, az egyik hátulján feliratozva, 9×14 cm /  1914 Transport of the coffins of Archduke Franz Ferdinand of Austria and his wife, Sophie von Hohenberg on the SMS Viribus Unitis (the photographs were taken most probably on 2nd July in the port of Trieste), 2 photographs, 9×14 cm
11697.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1930-1940 József Ferenc (1895-1957) királyi herceg, katonatiszt könyvei között, 23,5×17,5 cm
11698.

4 000 HUF
1929 József főherceg, gróf Andrássy Géza és mások, hátoldalon feliratozott fotó, 18×24 cm
11699.

6 000 HUF
cca 1920 Anna Pavlova (1881-1931) orosz prímabalerina, mint haldokló hattyú, fotó, feliratozva, 21×16 cm / Anna Pavlova Russian prima ballerina
11700.

4 000 HUF
1934 Jungerth-Arnóthy Mihály (1883-1957) diplomata átadja megbízólevelét Kalinin szovjet politikusnak, feliratozott sajtófotó, 17×23 cm
11701.

4 000 HUF
1921 IV. Károly magyar király, feleségégével Zitával és gyermekeivel, feliratozott fotó és az ez alapján készült képeslap, 2 db, 9×14 és 11×14 cm / Charles I of Austria with Zita of Bourbon-Parma and the children
11702.

6 000 HUF
1916 Zita királyné és Habsburg Ottó koronaherceg koronázási ruhájukban, fotó, felületén törésnyommal és foltokkal, 23×17,5 cm / Archduke Otto of Austria and Zita of Bourbon-Parma, photo with fault
11703.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF