11032. 29. Closed major auction Art, antiquities
40 000 HUF
13
0 HUF
Tevan Margit (1909-1978): Gyufatartó pár, kis doboz, tál, ezüstözött trébelt réz, jelzett (kivéve a gyufatartók), apró felület hibákkal, összesen: 4 db, d:29,5 cm, 15×8 cm, 6×4,5 cm (2×)
Photo of the item taken by : vörös_iván