Military

Number of items: 83

1916-1918 Olasz fronton készült katonai fotók / Italian battlefield 4 military photos
12017.

6 000 HUF
25
1916-1918 IV: Károly, akasztás a harctéren, katonafotók / 3 military photos
12018.

4 000 HUF
14
1916-1918 K.u.k. rohamcsapatok 7 db fronton készült katonai fotó / Austro-Hungarian units 7 military photos
12019.

11 000 HUF
29,73
32,35
20
cca 1916 Európa hadi térképe, 1:5000000, Stoits György, Budapest, papír mappában, a hajtások mentén sérült
12020.

15 000 HUF
40,54
44,12
1916 Somorjai emlék, jemilcsinói orosz hadifogoly által faragott szobor, fa, jelzett, m: 22 cm /  1916 Wooden statue carved by Russian POW from Yemilchino, Volhynia; from the POW camp of Somorja, Hungary, h: 22 cm
12021.

6 000 HUF
33
1917 Tisztek rohamkiképzésen 3 db fotó 18x14 cm
12022.

8 000 HUF
16
1918 a Tengerész Katonatanács hatos bizottsága gyülekezési felhívása, szórólap, 11×15 cm
12023.

5 000 HUF
cca 1918 Otto Zeidler osztrák-magyar korvettkapitány, tengeralattjáró parancsnok, U-1, U-2, U-14 tengeralattjárók parancsnoka, kitüntetésekkel. Fotó kartonra kasírozva, Bécs, Alb. Voisard, kis sérüléssel az egyik sarkánál, Fotó mérete: 13x10 cm. /cca 1918 Otto Zeidler Austro-Hungarian lieutenant-commander, u-boat commander, comander of U-1, U-2, U-14, submarines with medals. Photo on cartboard, Vienna, Alb. Voisard, one corner slightly damaged, Photo size: 13x10 cm.
12024.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1918 Katonai látványosság, lovak fedeztetése, vintage fotó, 20,5x29 cm
12025.

17 000 HUF
45,95
50,00
cca 1918 Viribus Unitis hajón szolgált magyar katona rézből készített emlék plasztikája. benne szivarvágóként működő ágyúlövedékkel, fényképpel, mozgó kormánykerékkel / cca 1918 Memorial objects made by a sailor serving on the S.M.S. Viribus Unitis with moving parts and a bullet functioning as cigar cutter 27x17 cm
12026.

36 000 HUF
97,30
105,88
I. világháborús dögcédula Ferenczy Károly bucsányi, felvidéki gyalogos adataival / Dog tag from World War I.
12027.

4 000 HUF
18
cca 1920-1930 Magyar királyi folyamőrök csoportképe, egyikük búvárruhába öltözve, hátoldalon hajók a Dunán, 2 db fotó, 9x12 cm
12028.

5 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF