Number of items: 26

Herendi huszár figura, fehér mázas. Koronás jellel. Jelzett, hibátlan. / Antique Herend chinaware Hussar figure .23 cm
11124.

20 000 HUF
54,05
58,82
Royal Vienna (Alt Wien) figura, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:16 cm / Royal Vienna (Alt Wien) figure, hand-painted, reaturated
11125.

28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1890 Meissen porcelán női fej, kézzel festett, jelzett, hátoldalán karcolás nyomok, m: 15 cm /Meissen bust of female girl
11126.

22 000 HUF
59,46
64,71
cca 1900 Rudolf Ditmar Znaim historizáló fali órakeret, kézzel festett fajansz, restaurált, jelzett (R.D.Z.), 43×31 cm
11127.

40 000 HUF
108,11
117,65
Schaubach Kunst art deco futó akt őzikével, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 22 cm, h:20 cm / Schaubach Kunst art deco figurine, with hallmark, h: 22 cm
11128.

6 000 HUF
47
Schaubach Kunst táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm / Schaubach Kunst dancer, handpainted, with hallmark, perfect, h: 24,5 cm
11129.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kínai porcelán macska figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. / Hand painted Chinese porcelain cat figure.14x8 cm
11130.

5 000 HUF
15
1894 Kossuth Lajos (1802-1894) emlékére készített porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, több felirattal, kopott aranyozás, csorba és lepattanás nélkül, m:9,5 cm
11131.

20 000 HUF
54,05
58,82
Schütz Cilli falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, szélén egy apró lepattanáassal, jelzett. Hátoldaán felirattal ... legkedvesebb aranyos bátyámnak festette Margit 93 XII. 24. d:37 cm
11132.

Schütz Cilli falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, szélén egy apró lepattanáassal, jelzett. Hátoldaán felirattal "... legkedvesebb aranyos bátyámnak festette Margit 93 XII. 24." d:37 cm

30 000 HUF
81,08
88,24
Schütz Cilli falitál, közepén gólya és béka szempárbaja, kézzel festett mázas fajansz, apró karcolásokkal, jelzett, d:42,5 cm
11133.

28 000 HUF
75,68
82,35
Schütz Cilli fajansz falitál, közepén gróf Migazzy Vilmos (1829-1896) felvidéki földbirtokos egész alakos részben kézzel festett képével, kopott, jelzett, d:34,5 cm
11134.

28 000 HUF
75,68
82,35
Antik (1904) tejes palack, A budapesti Központi Tejcsarnok szövetkezet tejterméke felirattal, kopott, m: 24 cm
11135.

Antik (1904) tejes palack, "A budapesti Központi Tejcsarnok szövetkezet tejterméke" felirattal, kopott, m: 24 cm

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF