1921 Franz Fiedler (1885-1956): Narre Tod, Mein Spielgesell (Bolond Halál, játszótársam) 10 hártyapapírral elválasztott zselatinos ezüst nagyítás. Kísérőszöveggel, kiadói félvászon mappában. Hibátlan állapotban.
Franz Fiedler az I. világháború utáni Új tárgyiasság Neue Sachlichkeit mozgalom képviselője. Erotikus és a danse macabret körbejáró fotómappája nemzetközileg keresett ritkaság, mely ilyen szép és komplett állapotban igazi unikum. /
1921 Franz Fiedler (1885-1956): Narre Tod, Mein Spielgesell (Fool Death, My Playmate) 10 pieces vintage gelatin silver prints with the text of Thea Girardelli in original portfolio. In very nice condition. Erotica, macabre. Rarity! 27x35 cm
1929 Hegyei Tibor (1898-1935): Dob gong, Bokor Kata, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás Szentpál Olga mozgásművészeti iskolájának archívumából, 17x23 cm, karton 24,5x33 cm
1983 Jankovszky György(1946-): New York, World Trade Center (10/2), feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 13x16 cm / New York, World Trade Center, with artist's stamp and signature on the verso, 13x16 cm
1983 Jankovszky György(1946-): New York, World Trade Center (10/2), feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x16 cm / New York, World Trade Center, with artist's stamp and signature on the verso, 12x16 cm
1982-2010 Jankovszky György(1946-): Budapest, Lenin elvtárs látogatása a VIII. kerületben, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12,5x17,5 cm