cca 1910 A Magyar királyi Államvasutak gépgyárában gyártott, Richter József vezetése alatt épült hidak és állványok. Látványos, összesen 26 db híd-fotót tartalmazó nagyméretű album. Komáromi, nagyváradi, erdélyi és magyarországi hidak és építésükön készült fotók, kissé megviselt, félvászon kötésű albumban. 42x34 cm /
cca 1910 Large album containing 26 photos of bridges built by the Machine-factory of the Hungarian Railways. Bridges of Komarno, Oradea, Tovis, and other cities. In half linen binding, with damaged spine. 42x34 cm
cca 1890 Orosz láncos farönkszállító állomás, Arthur Koppel, kartonra kasírozva, feliratozva, sérült sarokkal, kis szakadással, 20x26 cm / Russian chainhaulage Plant for carrying logs from the river, damaged corner, small tear
1948 Tiszakürt község hadviseltjei, tablókép 48 nevesített portréval, 1 db szabadon felhasználható vintage üveglemez negatív, Lőcsei Árpád (?-?) kecskeméti vándorfényképész hagyatékából, 9x12 cm
1949 Gátér község hadviseltjei, tablókép 38 nevesített portréval, 1 db szabadon felhasználható vintage üveglemez negatív, Lőcsei Árpád (?-?) kecskeméti vándorfényképész hagyatékából, 9x12 cm