Number of items: 94

Diener Dénes (1889-1956): Varró lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm
10012.

36 000 HUF
97,30
105,88
14
Diósy Antal (1895-1977): Enteriőr 1966. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×58 cm
10013.

18 000 HUF
48,65
52,94
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Dombos vidék kunyhóval. Olaj, vászon-falemez, jelzett, tisztitásra szorul, 23×28 cm
10014.

25 000 HUF
67,57
73,53
Fried Pál (1893-1955): Modell kék gyűrűvel. Pasztell, papír, jelzett üvegezett keretben, 65×50 cm
10015.

90 000 HUF
243,24
264,71
21
Gara Arnold (1882-1929): Wolhynia 1916 (Volhínia). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×25 cm
10016.

20 000 HUF
54,05
58,82
Gross Arnold (1929-2015): Emlékek kertje II. Színes rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×31 cm
10017.

18 000 HUF
48,65
52,94
20
Henri-Charles Guérard(1846-1897): Pulszky Károly (1853- 1899). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 30×19 cm
10018.

50 000 HUF
135,14
147,06
Henri-Charles Guérard(1846-1897): Francia-japán fantázia kalendárium. Rézkarc, sorszámozott 88/3, papír, jelzett, kis szakadással, 23x33 cm
10019.

50 000 HUF
135,14
147,06
10020.

90 000 HUF
243,24
264,71
Haáz Ferenc Rezső (1883-1958): Kadicsfalva. Akvarell, papír, jelzett, gyűrött, üvegezett keretben, 37×45 cm
10021.

12 000 HUF
32,43
35,29
Haáz Ferenc Rezső (1883-1958): Pipázó nagypapa. akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 47×36
10022.

18 000 HUF
48,65
52,94
Halasi Horváth István (1904-1994): Erdei séta. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×30 cm
10023.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF