Maps

Number of items: 29

cca 1900 Bihar vármegye északi-, déli része, vászonra kasírozva, német nyelven, kisebb folttal az északi részen, 46×45 és 44×46 cm /  cca 1900 Map of Norhern and Southern Bihar County, on canvas, in German, with small stain on it, 46×45 and 44×46 cm
12114.

15 000 HUF
40,54
44,12
1901 Magyarország térképe a folyók vízgyűjtő területének, vízmércéinek és a csapadékmérő állomásoknak kitüntetésével, szerk.: Országos Vízépítési Igazgatóság, 1:900000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, a hajtások mentén kis sérülésekkel, 86×123 cm /  1901 Map of Hungary, with the drainage basins of the rivers, the locations of the gauging and the pluviometer stations, 1:900000, with small tears along the folding lines, 86×123 cm
12115.

26 000 HUF
70,27
76,47
1906 A Magyar Korona országainak összerakható térképe, Szerk.: Schuller Fr., Nagyszeben, Neuzil kiadása. Kiadói félvászon mappában, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, két kissebb hiánnyal (Nyitra, és Arad megyéknél), valamint a mérő pálcika hiányzik, a kirakáshoz kiadott segédlettel, a melléklet szélei gyűröttel, viseltesek.
12116.

5 000 HUF
1909 Svájc A Berninapass nagyméretű, vászonra kasírozott térképe nagyon szép állapotban / 1909 Switzerland map of the Berninapass on canvas in very nice condition. 1:50 000, 93x76 cm
12117.

6 000 HUF
cca 1910 Kogutowicz Manó-Czakó István: Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., színes, litografált térkép vászonra kasírozva, átkötött modern egészvászon mappában, hozzákötve Kerületek, utcák, utak, terek és dűlők jegyzéke, 59 p., 80x96 cm. Szép állapotban.
12118.

5 000 HUF
10
cca 1910 Budapest-Zugliget és környéke térkép, kiadja a Budapest-Zugligeti Egyesület, hajtás mentén szakadásokkal, 54x61cm
12119.

4 000 HUF
cca 1910 Fiume és környéke, Veglia szigetével, K.u.K. Militärgeographisches Institut, vászonra kasírozva, 58x41 cm / cca 1910 Fiume and their surroundings, with Island Veglia, K.u.K. Militärgeographisches Institut, on canvas, 58x41 cm.
12120.

5 000 HUF
1911 Magyar Sz. Korona Országainak közigazgatási és közlekedési térképe, rajzolta Homolka József, Budapest, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Kellner és Mohrlüder ny., a hajtások mentén szakadásokkal, egy helyen ragasztásnyommal, 62x85 cm.
12121.

5 000 HUF
1911 Budapest Székesfőváros egész területének térképe, Kogutowicz Manó, vászonra kasírozva, a hajtásnyomok mentén kopásnyomokkal, 80x100 cm.
12122.

5 000 HUF
1915 Cattaro és környékének térképe. Vászonra kasírozva. 1:75 000. Jó állapotban / 1915 Map of Cattaro and area. On canvas. 73x55 cm
12123.

4 000 HUF
1919 Übersichtkarte der Berner Alpenbahn, Bern-Lötschberg-Simplon und des Berner Oberlandes von der Gemmi bis zur Grimsel, Geograph. Anstalt Freytag&Berndt, 74x86 cm
12124.

1 800 HUF
1921 Burgenland postajárati térképe, rajta Sopron is Ausztriához tartozóként feltüntetve. Vásznon. Magyar nevekkel. Foltos. / 1921 Postal map of Burgenland with Ödenburg belonging to Austria. With Hungarian names on it. On canvas. Tainted. 32x48 cm
12125.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF