Engravings

Number of items: 78

1853 Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából: Toroczkó-Szentgyörgy és Dézs. Klimbovics F. körajza./ Lithograhy 22x28 cm
11049.

6 000 HUF
1853 Kubinyi Ferenc: Mutatvány Magyarország képekben czimű munkához. Kézzel színezett nagyméretű fametszet. Varzsányi J. mérnök rajza, Rajta feliratozott városképek, többek között Buda, Szepesváralja. hajtásnyomokkal. 32x48 cm / large wood engraving.
11050.

42 000 HUF
113,51
123,53
1853 Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából: Radványi kastély Zólyom megyében Varsányi.kőrajza. / Lithograhy 27x21 cm
11051.

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1853 Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából: Máramaros-Sziget és Szlatina, A Pietroszai havasok Borsánál Varsányi.kőrajza. / Lithograhy 21x27 cm
11052.

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1853 Nyitra Város és környéke. Fametszet. Nyulassy Lajos rajza után metszette Riedel. Nyomt Emich. / Wood engraving 20,5 x27 cm
11053.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1853 Erdőd vára. Fametszet. Mezei József rajza után metszette Riedel. Nyomt Emich. / Wood engraving 20,5 x27 cm
11054.

6 500 HUF
17,57
19,12
1854 Árpád fejedelemmé választása. A Pesti Műegyesület tagjainak 1854. évre. Nagyméretű könyomatos kép. Üvegezett keretben. Festette Kovács Mihály Egerben, kőre rajzolta Marin Savigne Párisban. Nyomtatta Lemercier Párisban. / Large lithographic image in glazed frame. Frame size: 90x70 cm
11055.

26 000 HUF
70,27
76,47
11056.

24 000 HUF
64,86
70,59
1854 Erzherzog Ferdinand Maximilian Joseph Maria von Österreich (1832-1867) osztrák herceg, Mexikó császára nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber jelzett kőrajza. / 1854 Ferdinand Max prince of Austria, Emperor of Mexico. Large lithographic image. Josef Kriehuber signed.  Page size: 37x48 cm
11057.

18 000 HUF
48,65
52,94
1854 Friedrich Egon von Fürstenberg (1813-1892) olmützi hercegérsek nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber jelzett kőrajza./ 1854 Erzbischof Friedrich Egon von Fürstenberg von Olmutz, Austrian-Czech cardinal Large lithographic image. Josef Kriehuber signed.  Page size: 37x48 cm
11058.

10 000 HUF
27,03
29,41
1854 Armand Jacques Achille Leroy de Saint-Arnaud, (1798-1854) francia marsall nagyméretű kőnyomatos portréja. / 1854 Armand Jacques Achille Leroy de Saint-Arnaud, (1798-1854) French marshall, military commander. Large lithographic image.Signed:  Page size: 30x41 cm
11059.

14 000 HUF
37,84
41,18
1854 Bernard Pierre Magnan (1791-1865) francia marsall nagyméretű kőnyomatos portréja. Belliard jelzett kőrajza. / 1854 Bernard Pierre Magnan (1791-1865) French marshall, military commander. Large lithographic image.Signed:  Image size: 30x38 cm
11060.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF