Number of items: 81

Szécsi-Hacker József: Kirakatrendezés kiállításrendezés. Budapest, é.n. (1936), Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 288 p. Átkötött papírkötés, az eredeti borítót az újra kötésnél felhasználták. Alapvetően jó állapotban.
12673.

6 000 HUF
Barcsay-Amant Zoltán, Dr. Erdélyi Gyula: A magyar lovasport története I-II. Bp., 1932, Szerzői kiadás, 78 p. Kiadói papírkötés.
12674.

4 400 HUF
11,89
12,94
Schweiger-Lerchenfeld Amand - A nővilág. Átdolg. Brankovics György. Bp. 1882 Mach és társa. 2 sztl. 624 l. 20 t. (fametszetes ábra). A kötet több mint 200 fametszetes illusztrációt tartalmaz rajzolta: Wanjura A. Kiadói aranyozott, kissé laza egészvászon kötésben. Egy előzéklap hiánnyal.
12675.

5 000 HUF
Az UTE 50 esztendős története 1885-1935. Bp., 1935, Hungária. Papírkötésben, jó állapotban.
12676.

6 000 HUF
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I-II. Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp., (1926) Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, papír tékában gazdagon illusztrálva, jó állapotú
12677.

3 000 HUF
Makkai János: Szép közélet. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott borítóval. A szerző által dedikált!
12678.

4 000 HUF
Jancsovics István: Új magyar-szláv és szláv-magyar szótár. I. Magyar-szláv szótár. Szarvas, 1848, Réthy Lipót, XLVIII+448 p. Korabeli félbőr kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.
12679.

4 400 HUF
11,89
12,94
Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a magyar irodalmi művekben, magán és hivatalos iratokban, hirlapokban, folyóiratokban és társalgási nyelvben gyakrabban előforduló idegen szabak megértése és helyes kiejtésére. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, 328 p. Korabeli aranyozott kopottas egészvászon kötés, megviselt állapotban, a gerince sérült viseltes, az elülső előzéklapja hiányzik, a hátsó előzéklapja hiányos, a címlapon bejegyzések, az 210-223. oldal között a lapok kijárnak, a kötése kissé laza, a lapok foltosak.
12680.

4 000 HUF
Bain, Francis William: A nagy isten hajában. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Ford. Baktay Ervin. Bp. (1920.) Rózsavölgyi. 176 l. Korabeli bordázott gerincű félbőr-kötésben. Az 50 sorszámozott példányból a 46. merrített papíron bibliophilek részére készült.
12681.

5 000 HUF
Szathmári Sándor: Gulliver utazása Kazohiniában. Bolyai Könyvek. Budapest, 1941, Bolyai Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben
12682.

3 400 HUF
9,19
10,00
Pogány Sándor: Október 23. Karikatúrasorozat. Budapest, 1958, Kossuth Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben
12683.

4 000 HUF
29
Forgách Mihály és Justus Lipsius levélváltása. Bibliofil kiadvány. A szöveget gondozta Stoll Béla, ford. Pirnát Antal. Bev. és szerk. Klaniczay Tibor. (Bp. 1970. Magyar Iparművészeti Főiskola Typografikai Tanszéke.)16 l. 2 t. Studium. Fűzve, kiadói borítékban. Bibliofil, 150 példány
12684.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF