Books: Ady Endre

Number of items: 29

Földessy Gyula: Ady. Az ember és a költő. Bp., 1943, Exodus. 192 p. Kiadói rajzos papírborítóban, jó állapotban
12586.

1 600 HUF
Ady tanulmányok: Földessy Gyula: Ady értékelése az Új Versek megjelenésétől máig - Kosztolányi és Babits szerepe az Ady-problémában. bp., 1939. Kelet Népe. Kiadói papírborítóban  + hozzá:  Fodor Árpád János Ady a modern individualizmus sodrában. Bp., 1928. (Pallas). 83+(1) p. Fűzve, kiadói papírborítóban. + hozzá Fóti Lajos: Ady Endre világirodalmi jelentősége és egynémely adalék az élettelen magyar irodalmi élet mélységéből. Bp., 1931. Irodalom kiadó váll. Kiadói, szakadt papírborítóban
12587.

5 000 HUF
12588.

8 000 HUF
Ady Endre Margita élni akar. Verses história, melyet szeretettel ajánlok figyelmébe azoknak, akik szeretnek, avagy nem szeretnek. Bp., 1921. Amicus Kiadás. 76+4 p. Posthumus első kiadás. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel. Átkötött aranyozott egészvászon kötés.
12589.

7 000 HUF
18,92
20,59
12590.

4 400 HUF
11,89
12,94
dr. Boross István: Ady Endre alakja regényirodalmunkban és a köztudatban. Mezőtúr, 1928. Török könyvkiadó. 64p. Kiadói papírkötésben
12591.

3 600 HUF
9,73
10,59
Horváth János: Ady s a legújabb magyar lyra Bp. 1910. Benkő Gy. 69 l.+1lev. Kiadói papírborítékban.
12592.

2 200 HUF
5,95
6,47
Földessy Gyula: Az ismeretlen Ady Bp. 1941. Debreceni Ady-Társaság. 45 l. Kiadói papírborítékban
12593.

1 600 HUF
Ady Endre: A menekülő élet. Első kiadás! (Bp.), 1912, Nyugat. 141p. A borító Gara Arnold munkája. Lapok helyenként foltosak. Félvászon védőborítóban
12594.

6 000 HUF
12595.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. Bp., 1943. A szerző. Fischof Henrik, Kispest. 71 p Kiadói papírborítékban.
12596.

2 400 HUF
12597.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF