Military

Number of items: 28

~1930-1940. Hadirokkant Br gomblyuk jelvény (28x22mm) T:2 /  Hungary ~1930-1940. Invalid Br button badge (28x22mm) C:XF
30597.

~1930-1940. "Hadirokkant" Br gomblyuk jelvény (28x22mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Invalid" Br button badge (28x22mm) C:XF

3 000 HUF
~1935. Irányzó jelvény galvanizált rézötvözet (50mm) T:2 /  Hungary ~1935. Gunners Badge electroplated copper alloy military badge (50mm) C:XF  Sallay 45.
30598.

~1935. "Irányzó jelvény" galvanizált rézötvözet (50mm) T:2 / Hungary ~1935. "Gunner's Badge" electroplated copper alloy military badge (50mm) C:XF Sallay 45.

20 000 HUF
54,05
58,82
1939. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem eredeti mellszalaggal, igazolvánnyal! T:1-,2 / Hungary 1939. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal with original ribbon and with certificate! C:AU,XF NMK 427.
30599.

1939. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem eredeti mellszalaggal, igazolvánnyal! T:1-,2 / Hungary 1939. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon and with certificate! C:AU,XF NMK 427.

4 000 HUF
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2 kis ph. / Hungary 1939. Small Hungarian Silver Gallantry Medal on the edge hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF small edge error NMK 436.
30600.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2 kis ph. / Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" on the edge hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF small edge error NMK 436.

15 000 HUF
40,54
44,12
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal T:2- durva ph., sérült fül / Hungary 1939. Bronze Medal for Bravery Br decoration with ribbon C:XF strong edge error, damaged ear NMK 439.
30601.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal T:2- durva ph., sérült fül / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration with ribbon C:XF strong edge error, damaged ear NMK 439.

6 000 HUF
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7. gyártói jelzéssel (56x45mm) T:2 / Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge with makers mark JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7. (56x45mm) C:XF Sallay 1/a.
30602.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel (56x45mm) T:2 / Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." (56x45mm) C:XF Sallay 1/a.

8 000 HUF
15
1940. 1918 Erdély újra magyar 1940 Br irredenta emlékérem (38mm) T:2- ph. /  Hungary 1940. 1918 Transylvania is Hungarian again 1940 Br irredenta medal (38mm) C:VF edge error
30603.

1940. "1918 Erdély újra magyar 1940" Br irredenta emlékérem (38mm) T:2- ph. / Hungary 1940. "1918 Transylvania is Hungarian again 1940" Br irredenta medal (38mm) C:VF edge error

3 000 HUF
11
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 / Hungary 1940. National Defence Cross gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 442.
30604.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 / Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 442.

6 000 HUF
1941. Tűzkereszt I. fokozata fém kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, igazolvánnyal és képeslappal dekoratív, házilag készült kartonlapra rögzítve T:2 / Hungary 1941. Fire Cross, 1st class metal decoration with ribbon, miniature and thin ribbon, certificate and postcard, fixed on decorative homemade cardboard C:XF NMK 443.
30605.

1941. "Tűzkereszt I. fokozata" fém kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, igazolvánnyal és képeslappal dekoratív, házilag készült kartonlapra rögzítve T:2 / Hungary 1941. "Fire Cross, 1st class" metal decoration with ribbon, miniature and thin ribbon, certificate and postcard, fixed on decorative homemade cardboard C:XF NMK 443.

6 000 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem igazolvánnyal. Szign.: BERÁN L. T:2 / Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal with original ribbon with certificate. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.
30606.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem igazolvánnyal. Szign.: BERÁN L. T:2 / Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal with original ribbon with certificate. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.

5 000 HUF
1943. IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét fém levente plakett hátoldalon LUDVIG gyártói jelzéssel. Szign.: MASEFSZKY (69x51mm) T:2 /  Hungary 1943. 9th International Week of Sports at Lake Balaton metal Levente plaque, on the back with makers mark LUDVIG. Sign.: MASEFSZKY (69x51mm) C:XF  Sallay 211/b.
30607.

1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" fém levente plakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: MASEFSZKY (69x51mm) T:2 / Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" metal Levente plaque, on the back with makers mark "LUDVIG". Sign.: MASEFSZKY (69x51mm) C:XF Sallay 211/b.

5 000 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és 2db nem hozzávaló miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:2 zománchiba /  Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 5th Grade enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and 2 not own miniatures, in damaged original case C:XF enamel error NMK 533.
30608.

55 000 HUF
148,65
161,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF