Printed Materials

Number of items: 82

12132.

4 000 HUF
cca 1900 (elektr. motor- és dinamó-) Szénkefe-gyár litho reklámkártyája / Sächsische Dynamobürsten-Fabrik Sauerbrey-Kostorz Dresden, litho advertising 15x10 cm
12133.

2 000 HUF
cca 1900 10 erotikus és korai pornográf rajz sokszorosított változata különböző művészektől / 10 early erotic and pornograph drawings from various artists in booklet. kb 9x11 cm
12134.

16 000 HUF
43,24
47,06
Souvenir Views of Hartford, Connecticut. Photography by Warner Photograph Co. Portland, ME, é. n. [cca 1900], L. H. Nelson Company. Német nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Vászonkötésben, jó állapotban. /  Souvenir Views of Hartford, Connecticut. Photography by Warner Photograph Co. Portland, ME, s. d. [cca 1900], L. H. Nelson Company. With handwritten notes in German. Linen binding, in good condition.
12135.

3 000 HUF
1902 Rippl-Rónai József Merkur Palotában tartott, egyik első kiállításának katalógusa. 1t (a művész portréja) + 20p szöveg + 6t. (képek ofszet reprodukciója hártyapapírral elválasztva). Az előszóban a kiállítás bevételét egy magyar iskolahajó építésére ajánlja fel, mely a magyar szellemet hivatott képviselni a távoli vizeken. Fedőborítóval, jó állapotban. Rendkívül ritka!
12136.

40 000 HUF
108,11
117,65
1908 Röpke Lapok, Kner Izidor Gyoma, reklám katalógus szecessziós nyomtatványokról, 30x23cm
12137.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1910-1930 Otto Velleuer/Velbert Eisen- und Metallgiesserei, Bronzewaren u. Schlossfabrik zár, lakat és egyéb termékeket tartalmazó képekkel illusztrált katalógus, 54p / cca 1910-1930 Otto Velleuer/Velbert Eisen- und Metallgiesserei, Bronzewaren u. Schlossfabrik catalogue, 54p
12138.

cca 1910-1930 "Otto Velleuer/Velbert Eisen- und Metallgiesserei, Bronzewaren u. Schlossfabrik" zár, lakat és egyéb termékeket tartalmazó képekkel illusztrált katalógus, 54p / cca 1910-1930 "Otto Velleuer/Velbert Eisen- und Metallgiesserei, Bronzewaren u. Schlossfabrik" catalogue, 54p

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1910 Lenzinger Gyula szegedi Szentháromság gyógyszertára reklámnyomtatványa
12139.

3 000 HUF
1911 Pozsony - a város idegenforgalmi bizottságának kalauza. 12p. Térképekkel.
12140.

8 000 HUF
1912 Abbazia, Cafe Quareno szecessziós táncrend. Egészvászon, aranyozott díszítéssel / 1912 Abbazia Dance-schedule art-nouveau ornamented.
12141.

8 000 HUF
10
1913 A Nemzeti Népszövetség Közlönye első, induló száma 32p.
12142.

4 000 HUF
1913 Magyar vasúti szaknaptár. Közlekedési almanach és sematizmus. Kilenczedik évfolyam. Szerk.: Wodianer Béla Antal. 736p . Számos reklámoldallal. Kiadói egészvászon-kötésben.
12143.

3 000 HUF
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF