Books: travelling, cities

Number of items: 55

Fóthy János: Horthyliget a magyar Ördögsziget. Budapest, é-n., Gábor Áron Kiadás. Kiadói karton kötésben
12247.

2 000 HUF
Bars és Hont k.e.e. vármegyék évkönyve 1943. Közzéteszi dr. Hetényi Rezső alispán. Bp., 1943.Globus. 232p. Sok képpel, illusztrációval és térképpel. Kissé koszos papírkötésben
12248.

4 000 HUF
Dr. C. A. Neufeld-München - Julius Pojman: Illustrierter Führer durch Bosnien und Die Hercegovina. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartlebens Verlag, VIII+120 p.. 2. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. A könyvben ceruzás jegyzettel, aláhúzással. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn. With some pencil notice in it.
12249.

Dr. C. A. Neufeld-München - Julius Pojman: Illustrierter Führer durch Bosnien und Die Hercegovina. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartleben's Verlag, VIII+120 p.. 2. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. A könyvben ceruzás jegyzettel, aláhúzással. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn. With some pencil notice in it.

8 000 HUF
Balkanstaaten und Konstantinopel (Anatolische und Bagdabahn) Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1914, Bibliographisches Institut, XI+420+40 p. 8. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott. A kötése javított. / Cloth binding, in german language. The cover is worn. The binding corrected.
12250.

12 000 HUF
32,43
35,29
A. Wernekinck: St. Petersburg und Umgebungen. Praktisches Reisehanbuch. Griebens Reisebücher 27. Berlin, 1901, Albert Goldschmidt, 139 p. 13. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Német nyelven. / Cloth binding, in german language.
12251.

12 000 HUF
32,43
35,29
Palastina und Syrien. Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1913, Bibliographisches Institut, XII+307 p. 5. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Német nyelven. / Cloth binding, in german language.
12252.

12 000 HUF
32,43
35,29
Karl Baedeker: Russland. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1888, Verlag von Karl Baedeker, L+442 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító kopott, foltos. Az elülső és hátsó védőlapon jegyzetek. / Cloth binding, in german language. The cover is worn and spotty. In the front and back smear-sheets are notices.
12253.

12 000 HUF
32,43
35,29
Türkei, Rumanien, Serbien, Bulgarien. Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1902, Bibliographisches Institut, XII+384+60 p. 6. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott. Egy térkép szétszakadt. / Cloth binding, in german language. The cover is worn. One map is torn apart.
12254.

5 000 HUF
9
Karl Baedeker: Mittel- und Nord-Deutschland. Westlich bis zum Rhein. Handbuch für Reisiende. Leipzig, é.n. [1885], Verlag von Karl Baedeker, XXX+504 p. 21. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas. Az elülső védőborító firkált. / Cloth binding, in german language. The cover is worn. The front smear-sheet scribbled.
12255.

5 000 HUF
Karl Baedeker: Austria-Hungary with Excursions to Cetinje, Belgrade, and Bucharest. Handbook for Travellers. Leipzig,1911, Karl Baedeker, XII+16+602 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Angol nyelven. A borító kopott, sérült. Egy lap vagy térkép hiányzik. / Cloth binding, in english language. The cover is damaged, and worn. One page or map lost.
12256.

5 000 HUF
I. Halbband : Durch ganz Italien. I-II. Sammlung von 2000 Autotypien italienischer Ansichten, Volkstypen und Kunstschätze. Zürich, 1900, Caesar Schmidt. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, 480 p.  Német nyelvű kiadvány Olaszországról. Sok fotóval illusztrálva. A borítója foltos, kopott. A II. kötet elejéről az elülső védőlap kijár. / Books about Italia in german language with a lot of pictures. Cloth binding, 480 p. The cover is worn, and spoty. The second parts beginning smear-sheet is going out.
12257.

I. Halbband : Durch ganz Italien. I-II. Sammlung von 2000 Autotypien italienischer Ansichten, Volkstypen und Kunstschätze. Zürich, 1900, Caesar Schmidt. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, 480 p. Német nyelvű kiadvány Olaszországról. Sok fotóval illusztrálva. A borítója foltos, kopott. A II. kötet elejéről az elülső védőlap kijár. / Books about Italia in german language with a lot of pictures. Cloth binding, 480 p. The cover is worn, and spoty. The second part's beginning smear-sheet is going out.

4 000 HUF
Grosser Illustrirter Führer Durch Spanien und Portugal. Hartlebens Illustrirter Führer Nr. 45. Wien-Pest-Leipzig, 1892, A. Hartlebens Verlag, XVI+510 p. 2. teljesen átdolgozott és jelentősen bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn.
12258.

Grosser Illustrirter Führer Durch Spanien und Portugal. Hartleben's Illustrirter Führer Nr. 45. Wien-Pest-Leipzig, 1892, A. Hartleben's Verlag, XVI+510 p. 2. teljesen átdolgozott és jelentősen bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF