Faleristics

Number of items: 37

~1930. Magyar Országos Torna Szövetség ezüstözött fém jelvény nemzetiszín alátéten (53x40mm) T:2  Hungary ~1930. Hungarian National Gymnastics Federation silver plated metal badge on red-white-green mat (53x40mm) C:XF
30435.

~1930. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött fém jelvény nemzetiszín alátéten (53x40mm) T:2 Hungary ~1930. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated metal badge on red-white-green mat (53x40mm) C:XF

8 000 HUF
~1930. Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete - VOGE zománcozott fém gomblyuk jelvény MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5. gyártói jelzéssel (26x17mm) T:2 Hungary ~1930. National Economic Association of Hungarian Christian Social Railwaymen enamelled metal button badge with makers mark MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5. (26x17mm) C:XF
30436.

~1930. "Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete - VOGE" zománcozott fém gomblyuk jelvény "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5." gyártói jelzéssel (26x17mm) T:2 Hungary ~1930. "National Economic Association of Hungarian Christian Social Railwaymen" enamelled metal button badge with maker's mark "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5." (26x17mm) C:XF

4 000 HUF
1934. XVI. Nemzetközi Mezőgazdasági Kongresszus Budapest zománcozott fém gomblyuk jelvény szalaggal, BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (49,5x26,5mm) T:2 Hungary 1934. XVI. Congres Intern. dAgriculture 1934 Budapest enamelled button badge with ribbon and makers mark BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2.(49,5x26,5mm) C:XF
30437.

1934. "XVI. Nemzetközi Mezőgazdasági Kongresszus Budapest" zománcozott fém gomblyuk jelvény szalaggal, "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (49,5x26,5mm) T:2 Hungary 1934. "XVI. Congres Intern. d'Agriculture 1934 Budapest" enamelled button badge with ribbon and maker's mark "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2."(49,5x26,5mm) C:XF

3 000 HUF
Vastagh Éva (1900-1942) 1935. IX. Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus Budapest Br jelvény LUDVIG gyártói jelzéssel IX. CONGRESSUS INTERNATIONALIS DERMATOLOGORUM - BUDAPESTINI MCMXXXV mesterjegy nélkül (27mm) T:2 Hungary 1935. IXth International Congress of Dermatology - Budapest Br badge with makers mark LUDVIG, Éva Vastaghs work, without signature (27mm) C:XF HV 1409.
30438.

Vastagh Éva (1900-1942) 1935. "IX. Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus Budapest" Br jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel "IX. CONGRESSUS INTERNATIONALIS DERMATOLOGORUM - BUDAPESTINI MCMXXXV" mesterjegy nélkül (27mm) T:2 Hungary 1935. "IXth International Congress of Dermatology - Budapest" Br badge with maker's mark "LUDVIG", Éva Vastagh's work, without signature (27mm) C:XF HV 1409.

3 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma fém gomblyuk jelvény SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (20mm) T:2 patina Hungary 1937. Centenary of the Royal Society of Physicians of Budapest metal button badge. Sign.: Walter Madarassy (20mm) C:XF patina HV 1306.
30439.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma" fém gomblyuk jelvény "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" (20mm) T:2 patina Hungary 1937. "Centenary of the Royal Society of Physicians of Budapest" metal button badge. Sign.: Walter Madarassy (20mm) C:XF patina HV 1306.

3 000 HUF
1937. Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület Emlék Verseny - Trianon irredenta Br jelvény. Szign.:LI (65,5x40,5mm) T:2 Hungary Commemorative Competition of Civilian Rifle Association of Buda - Trianon irredenta Br badge. Sign.: LI (65,5x40,5mm) C:XF
30440.

1937. "Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület Emlék Verseny - Trianon" irredenta Br jelvény. Szign.:LI (65,5x40,5mm) T:2 Hungary "Commemorative Competition of Civilian Rifle Association of Buda - Trianon" irredenta Br badge. Sign.: LI (65,5x40,5mm) C:XF

4 000 HUF
~1940. Magyar Királyi Téli Gazdasági Iskola Csongrád sorszámozott, zománcozott gomblyuk jelvény (31x27,5mm) T:2 Hungary ~1940. Hungarian Royal Economic Winter School Csongrád numbered, enamelled button badge (31x27,5mm) C:XF
30441.

~1940. "Magyar Királyi Téli Gazdasági Iskola Csongrád" sorszámozott, zománcozott gomblyuk jelvény (31x27,5mm) T:2 Hungary ~1940. "Hungarian Royal Economic Winter School Csongrád" numbered, enamelled button badge (31x27,5mm) C:XF

5 000 HUF
~1940. Magyar Dalos Szövetség 1912 - Az érdem jutalmául - XL aranyozott fém kitüntető jelvény (70x39,5mm) T:2 Hungary ~1940. Hungarian Song Association 1912 - In recognition of merits after 40 years gilt metal badge (70x39,5mm) C:XF
30442.

~1940. "Magyar Dalos Szövetség 1912 - Az érdem jutalmául - XL" aranyozott fém kitüntető jelvény (70x39,5mm) T:2 Hungary ~1940. "Hungarian Song Association 1912 - In recognition of merits after 40 years" gilt metal badge (70x39,5mm) C:XF

4 000 HUF
~1940. Magyar Szárnyak fém jelvény (32x18,5mm) T:2 Hungary ~1940. MSZ - Magyar Szárnyak (Hungarian Wings) metal badge (32x18,5mm) C:XF
30443.

~1940. "Magyar Szárnyak" fém jelvény (32x18,5mm) T:2 Hungary ~1940. "MSZ - Magyar Szárnyak (Hungarian Wings)" metal badge (32x18,5mm) C:XF

6 000 HUF
1946. Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozata aranyozott bronz kitüntetés a polgári tagozat eredeti mellszalagján, adományozói tokban T:2 függesztőkarika hiányzik Hungary 1946. Merit Medal of the Hungarian Republic, Gold Grade gilt Br decoration on original ribbon of the civilians, in awarding case C:XF suspension ring is missing NMK 493.
30444.

1946. "Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott bronz kitüntetés a polgári tagozat eredeti mellszalagján, adományozói tokban T:2 függesztőkarika hiányzik Hungary 1946. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Gold Grade" gilt Br decoration on original ribbon of the civilians, in awarding case C:XF suspension ring is missing NMK 493.

20 000 HUF
54,05
58,82
1947. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:2 Hungary 1947. Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade Br decoration with ribbon, in original case C:XF NMK 483.
30445.

1947. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:2 Hungary 1947. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" Br decoration with ribbon, in original case C:XF NMK 483.

24 000 HUF
64,86
70,59
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban T:2,2- zománchiba Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class enamelled gilt Br decoration on ribbon, in original case C:XF,VG enamel error NMK 534.
30446.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban T:2,2- zománchiba Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon, in original case C:XF,VG enamel error NMK 534.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF