Military

Number of items: 52

Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1914-1918. A Nemzet a Betegekért horvát hadsegélyező, jelzett Ag emlékplakett. Szign.: Valdec-Zagreb (128,96g/56x64mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1914-1918. Narod za svoje nemocnike marked Ag plaque of Croatian military aid. Sign.: Valdec-Zagreb (128,96g/56x64mm) C:XF
30423.

Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1914-1918. "A Nemzet a Betegekért" horvát hadsegélyező, jelzett Ag emlékplakett. Szign.: Valdec-Zagreb (128,96g/56x64mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1914-1918. "Narod za svoje nemocnike" marked Ag plaque of Croatian military aid. Sign.: Valdec-Zagreb (128,96g/56x64mm) C:XF

5 000 HUF
10
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. 69. Gyalogezred zászló alakú zománcozott fém sapkajelvény ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE gyártói jelzéssel (30x18mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1915. 69th Infantry Regiment flag shaped enamelled cap badge with makers mark ARKANZAS (30x18mm) C:XF
30424.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "69. Gyalogezred" zászló alakú zománcozott fém sapkajelvény "ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE" gyártói jelzéssel (30x18mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "69th Infantry Regiment" flag shaped enamelled cap badge with makers mark "ARKANZAS" (30x18mm) C:XF

5 000 HUF
9
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Vörös Ördögök 1914-1915. fém emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (78mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. The Red Devils 1914-1915. metal commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (78mm) C:VF HP 3411.
30425.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Vörös Ördögök 1914-1915." fém emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (78mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "The Red Devils 1914-1915." metal commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (78mm) C:VF
HP 3411.

10 000 HUF
27,03
29,41
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Az Adria Hősei - von Lerch - von Trapp - U-12 - U-5 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 Zn emlékérem. Szign.: Heim-Zita (45mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. Den Helden der Adria - von Lerch - von Trapp - U-12 - U-5 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion. Sign.: Heim-Zita (45mm) C:XF
30426.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Az Adria Hősei - von Lerch - von Trapp - U-12 - U-5 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Heim-Zita (45mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Den Helden der Adria - von Lerch - von Trapp - U-12 - U-5 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Heim-Zita (45mm) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. Hötzendorf vezérezredes Zn emlékérem M&W.ST gyártói jelzéssel (54mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Hötzendorf colonel general Zn commemorative medallion with makers mark M&W.ST. GENERALOBERST VON HÖTZENDORF / FEINDE RINGSUM - SIEG ODER TOD! 1914-1915 - AUF ZUM KAMPF! (54mm) C:XF,VF
30427.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "Hötzendorf vezérezredes" Zn emlékérem "M&W.ST" gyártói jelzéssel (54mm) T:2,2-
Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "Hötzendorf colonel general" Zn commemorative medallion with makers mark "M&W.ST". "GENERALOBERST VON HÖTZENDORF / FEINDE RINGSUM - SIEG ODER TOD! 1914-1915 - AUF ZUM KAMPF!" (54mm) C:XF,VF

8 000 HUF
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1916. A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred dicsőséges és győzedelmes harczai emlékére 1914-1915-1916 ovális fém jelvény bőr csatra fűzve (54x33mm) T:2- patina Hungary 1916. Hungarian Royal 30th Honved Infantry Regiment of Budapest 1914-1915-1916 oval metal badge on leather buckle. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (54x33mm) C:VF patina HP 2327.
30428.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred dicsőséges és győzedelmes harczai emlékére 1914-1915-1916" ovális fém jelvény bőr csatra fűzve (54x33mm) T:2- patina
Hungary 1916. "Hungarian Royal 30th Honved Infantry Regiment of Budapest 1914-1915-1916" oval metal badge on leather buckle. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (54x33mm) C:VF patina
HP 2327.

6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Magyar Királyi 310. Honvéd Gyalogezred III. Zászlóalj - STRYPA FRONT bronzozott tombak sapkajelvény (43x25m) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. 310th Honved Infantry Regiment 3rd Battalion, Strypa Front bronze-plated tombac cap badge (43x25mm) C:XF
30429.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Magyar Királyi 310. Honvéd Gyalogezred III. Zászlóalj - STRYPA FRONT" bronzozott tombak sapkajelvény (43x25m) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "310th Honved Infantry Regiment 3rd Battalion, Strypa Front" bronze-plated tombac cap badge (43x25mm) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. Báró Rudolf von Willerding, a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917 hadifém plakett (70,5mm) T:2,2- Hungary 1917. Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917 war metal plaque. FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMMANDANT DER K. U. K. 32. ID. - WEIHNACHTEN 1917. Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF HP 6385.
30430.

Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. "Báró Rudolf von Willerding, a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917" hadifém plakett (70,5mm) T:2,2-
Hungary 1917. "Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917" war metal plaque. "FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMMANDANT DER K. U. K. 32. ID. - WEIHNACHTEN 1917." Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF
HP 6385.

8 000 HUF
Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. Báró Rudolf von Willerding, a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917 / Katonai Mária Terézia-rend lovagkeresztje hadifém plakett (70,5mm) T:2,2- Hungary 1917. Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917 / Military Order of Maria Theresa, Knights Cross war metal plaque. FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMMANDANT DER K. U. K. 32. ID. - WEIHNACHTEN 1917. / MILITäR MARIA- THERESIEN ORDENSRITTER 17. VIII. 1917. Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF HP 6385.
30431.

Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. "Báró Rudolf von Willerding, a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917 / Katonai Mária Terézia-rend lovagkeresztje" hadifém plakett (70,5mm) T:2,2-
Hungary 1917. "Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917 / Military Order of Maria Theresa, Knight's Cross" war metal plaque. "FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMMANDANT DER K. U. K. 32. ID. - WEIHNACHTEN 1917. / MILITäR MARIA- THERESIEN ORDENSRITTER 17. VIII. 1917". Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF
HP 6385.

7 000 HUF
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 69. Hindenburg Gyalogezred zománcozott fém sapkajelvény (30x37mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. 69th Hindenburg Infantry Regiment enamelled cap badge (30x37mm) C:XF
30432.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "69. Hindenburg Gyalogezred" zománcozott fém sapkajelvény (30x37mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1917. "69th Hindenburg Infantry Regiment" enamelled cap badge (30x37mm) C:XF

5 000 HUF
1920-1945. Önkéntes Ápolónő zománcozott fém jelvény (50x39mm) T:2 Hungary 1920-1945. Voluntary Nurse enamelled metal badge (50x39mm) C:XF
30433.

1920-1945. "Önkéntes Ápolónő" zománcozott fém jelvény (50x39mm) T:2
Hungary 1920-1945. "Voluntary Nurse" enamelled metal badge (50x39mm) C:XF

16 000 HUF
43,24
47,06
30434.

36 000 HUF
97,30
105,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF