Photo

Number of items: 524

cca 1910 Fiatalember portréja, vizitkártya Gyulai Ferenc erdélyi fényképész (Sepsiszentgyörgy-Előpatak-Csíkszereda) műterméből, sarkain kissé sérült, 10,5x6,5 cm
16840.

2 600 HUF
7,05

cca 1900 Két fiatal lány portréja, vizitkártya a Dunky fivérek kolozsvári műterméből, kissé viseltes, foltos, 10,5x6,5 cm
16841.

2 000 HUF

cca 1890 Szőrmesapkát viselő szakállas úr kislánnyal, vizitkártya Temmer József budapesti fényképész műterméből, kézzel feliratozott verzóval, 10,5x6,5 cm (Ritka!)
16842.

2 800 HUF

1875 Fiatal férfi portréja, vizitkártya Divald Károly (Eperjes és Sátoraljaújhely) műterméből, a verzón dedikációval, 10,5x6,5 cm
16843.

2 400 HUF

cca 1865-1870 Elegáns fiatal férfiak portréi, 2 db vizitkártya Roth és Lovich kassai műterméből, kissé viseltes állapotban, az egyik sérült verzóval, 10,5x6 cm (Ritka!)
16844.

3 200 HUF
8,67
10,00
15

1877 Kisbaba portréja (Szabó Mária Magdolna 7 hónapos korában), vizitkártya Geil József losonci (Lučenec) műterméből, a verzón a műterem ábrázolásával, feliratozva, 10,5x6,5 cm
16845.

2 400 HUF

cca 1870 Fiatal hölgy portréja, vizitkártya Doctor és Kozmata pesti műterméből, 10x6,5 cm
16846.

2 000 HUF

cca 1890 Hölgy portréja (a hátoldali felirat szerint Nagy Ilus színésznő), mignon fotó Zitkovszky Béla (1867-1930) miskolci műterméből, 8x4 cm (Ritka!)
16847.

2 800 HUF

1907 Három kalapos fiatalember portréja, vizitkártya, a hátoldalon feliratozva, kissé viseltes, 11x6,5 cm
16848.

2 000 HUF

cca 1915 Hölgy portréja, vizitkártya Wojtowicz Richárd komáromi műterméből, kissé foltos, 10,5x6,5 cm
16849.

4 000 HUF

1917 Arad, Szotyori Nagy Zoltánné portréja, vizitkártya Urai János aradi műterméből, egyben MÁV igazolvány, kissé kopott, 10,5x6,5 cm
16850.

2 400 HUF

cca 1915 Fiatal férfi portréja, vizitkártya Ignáczy Géza beregszászi (Berehove, Kárpátalja) műterméből, rajta aláírással és a Borzsavölgyi Gazdasági Vasút (1908 és 1911 között épült, Beregszász-Kovácsrét fővonalú vasúthálózat) szárazbélyegzőjével, kissé sérült, 10,5x6,5 cm (Ritka!)
16851.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF