Worldwide silver and metal coins

Number of items: 649

Mongólia 2006. 500T Ag "Olimpiai játékok 2008" kapszulában T:PP / Mongolia 2006. 500 Tögrög Ag "Olympic Games 2008" in capsule C:PP
32517.

10 000 HUF

Mongólia 2007. 500T Ag "Olimpiai játékok 2008 - Cselgáncs" kapszulában T:PP felületi karcok / Mongolia 2007. 500 Tögrög Ag "Olympic Games 2008 - Judo" in capsule C:PP surface scratches
32518.

10 000 HUF

Mozambik 1960. 20Esc Ag T:VF Mozambique 1960. 20 Escudos Ag C:VF Krause KM#80
32519.

Mozambik 1960. 20Esc Ag T:VF
Mozambique 1960. 20 Escudos Ag C:VF
Krause KM#80

3 000 HUF

Nagy Britannia 1971. 2p bronz technológiai hibás veret (lapkavég) T:VF, patina Great Britain 1971. 2 Pence bronze technological error (planchet edge) C:VF, patina Krause KM#916
32520.

Nagy Britannia 1971. 2p bronz technológiai hibás veret (lapkavég) T:VF, patina
Great Britain 1971. 2 Pence bronze technological error (planchet edge) C:VF, patina
Krause KM#916

1 000 HUF

Nagy Britannia 1981. 25p (2xklf) Ag + Cu-Ni "Királyi esküvő" érmepár műanyag tokban, német nyelvű ismertetővel T:AU, patina, Ag: PP kapszulában Great Britain 1981. 25 Pence (2xdiff) Ag + Cu-Ni "Royal Wedding" coin pair in plastic and foil case, with German description C:AU, patina, Ag: PP in capsule Krause KM#925, KM#925a
32521.

Nagy Britannia 1981. 25p (2xklf) Ag + Cu-Ni "Királyi esküvő" érmepár műanyag tokban, német nyelvű ismertetővel T:AU, patina, Ag: PP kapszulában
Great Britain 1981. 25 Pence (2xdiff) Ag + Cu-Ni "Royal Wedding" coin pair in plastic and foil case, with German description C:AU, patina, Ag: PP in capsule
Krause KM#925, KM#925a

12 000 HUF

Nagy-Britannia 1807. 1p Cu "III. György" (18,50g) T:F Great Britain 1807. 1 Penny Cu "George III" (18,50g) C:F Krause KM#663
32522.

3 000 HUF

Nagy-Britannia 1860. 1f bronz "Viktória" T:F Great Britain 1860. 1 Farthing bronz "Victoria" C:F Krause KM#747
32523.

Nagy-Britannia 1860. 1f bronz "Viktória" T:F
Great Britain 1860. 1 Farthing bronz "Victoria" C:F
Krause KM#747

2 000 HUF

Nagy-Britannia 1905. 1/2p bronz "VII. Eduárd" + 1p bronz "VII. Eduárd" + 1911. 3p Ag "V. György" + 1917. 1/2p bronz + 1920. 1F bronz "V. György" + 1p bronz "V. György" T:VF,F, patina Great Britain 1905. 1/2 Penny bronze "Edward VII" + 1 Penny bronze "Edward VII" + 1911. 3 Pence Ag "George V" + 1917. 1/2 Penny bronze + 1920. 1 Farthing bronze "George V" + 1 Penny bronze "George V" C:VF,F, patina
32524.

Nagy-Britannia 1905. 1/2p bronz "VII. Eduárd" + 1p bronz "VII. Eduárd" + 1911. 3p Ag "V. György" + 1917. 1/2p bronz + 1920. 1F bronz "V. György" + 1p bronz "V. György" T:VF,F, patina
Great Britain 1905. 1/2 Penny bronze "Edward VII" + 1 Penny bronze "Edward VII" + 1911. 3 Pence Ag "George V" + 1917. 1/2 Penny bronze + 1920. 1 Farthing bronze "George V" + 1 Penny bronze "George V" C:VF,F, patina

6 000 HUF

Nagy-Britannia 1927-1946. 1Sh Ag "V. György", "VI. György" (2xklf) T:VF Great Britain 1927-1946. 1 Shilling Ag "George V", "George VI" (2xdiff) C:VF
32525.

3 600 HUF
9,76
11,25

Nagy-Britannia 1936. 1Fl Ag "V. György" T:VF patina  Great Britain 1936. 1 Florin Ag "George V" C:VF patina Krause KM#834
32526.

2 800 HUF

Nagy-Britannia 1949. 1p bronz "VI. György" aranyozva T:VF, aranyozás kopás United Kingdom 1949. 1 Penny gilt bronze "George VI" C:VF, gilt worn  Krause KM#869
32527.

Nagy-Britannia 1949. 1p bronz "VI. György" aranyozva T:VF, aranyozás kopás
United Kingdom 1949. 1 Penny gilt bronze "George VI" C:VF, gilt worn
Krause KM#869

2 000 HUF

Nagy-Britannia 1953. 5Sh Cu-Ni "II. Erzsébet megkoronázása" + 1965. 1C Cu-Ni "II. Erzsébet / Churchill" + 1977. 25P "Ezüst Jubileum - II. Erzsébet" (2x) + 1981. 25P "Lady Diana és Károly herceg" + 2006. 50p Cu-Ni "Viktória-kereszt, katona" T:AU,XF Great Britain 1953. 5 Shillings Cu-Ni "Coronation of Elizabeth II" + 1965. 1 Crown Cu-Ni "Elizabeth II / Churchill" + 1977. 25 Pence "Silver Jubilee - Elizabeth II" + 1981. 25 Pence "Lady Diana and Prince Charles" + 2006. 50 Pence Cu-Ni "Victoria Cross, soldier" T:AU,XF
32528.

Nagy-Britannia 1953. 5Sh Cu-Ni "II. Erzsébet megkoronázása" + 1965. 1C Cu-Ni "II. Erzsébet / Churchill" + 1977. 25P "Ezüst Jubileum - II. Erzsébet" (2x) + 1981. 25P "Lady Diana és Károly herceg" + 2006. 50p Cu-Ni "Viktória-kereszt, katona" T:AU,XF
Great Britain 1953. 5 Shillings Cu-Ni "Coronation of Elizabeth II" + 1965. 1 Crown Cu-Ni "Elizabeth II / Churchill" + 1977. 25 Pence "Silver Jubilee - Elizabeth II" + 1981. 25 Pence "Lady Diana and Prince Charles" + 2006. 50 Pence Cu-Ni "Victoria Cross, soldier" T:AU,XF

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF