Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 130

Törő Imre: Szövettan. Debrecen, 1948, Tudományegyetemi Nyomda, VIII+350 p.+ 30 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, helyenként a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
20584.

2 800 HUF

20585.

2 800 HUF

Rakusz [Gyula] - Strausz [László]: A Villányi-hegység földtana. A Magyar Állami Földtani Intézet évkönyve XLI. köt. 2. füzet. Bp., 1953, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat, 43+(1) p.+ 1 térkép-melléklet. Kiadói tűzött papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel. Megjelent 600 példányban.
20586.

2 800 HUF

20587.

2 800 HUF

20588.

2 800 HUF

20589.

2 800 HUF

A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentései az 1933-35. évekről. IV. kötet: Geológiai felvételek, agrogeológia és egyéb jelentések. Bp., 1940, Stádium-ny., 1338-1970 p.+20 kih t. Szövegközti illusztrációkkal, számos térképvázlattal, Kiadói papírkötésben, a borítón folttal.
20590.

2 800 HUF

Beck, Richard: Lehre von den Erzlagerstätten. Zweiter Band. Berlin, 1909, Gebrüder Borntraeger, X+542+(2) p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, a címlapon Stubnya Viktor (1891-1957) bányamérnök névbejegyzésével.
20591.

2 800 HUF

Hoitsy Pál: A nagy természet s a kicsiny ember. (Népszerű természettudományi értekezések.) Bp., 1883, Franklin, VI+2+229+3 p. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón "Zala Községi Népkönyvtára", a gerincen címkével.
20592.

2 800 HUF

Erdey László: Bevezetés a kémiai analízisbe. I. köt.: Minőség kémiai analízis. Bp., 1945, Magyar Természettudományi Társulat, 323+(1) p. Félvászon-kötésben, hiányos gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Straub F. Brunó: Biokémia. Bp., 1950, Egyetemi Könyvkiadó N. V., 219+(1) p. Második kiadás. Félvászon-kötésben, helyenként kisebb ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20593.

2 600 HUF
7,05

20594.

2 600 HUF
7,05

20595.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF