Maps

Number of items: 144

Párizs műemlékei térkép. Tous les Monuments de Paris. Egészvászon kötésben
17651.

2 600 HUF
7,05

1932 Magyarország Autóval járható utai. Autótérkép, Vászonra kasírozva. 100x80 cm
17652.

6 000 HUF

1942 M. kir. Államvasutak hálózatának térképe és autóbuszok MÁVAUT kétoldalas térkép 58x34 cm
17653.

3 600 HUF
9,76
11,25

1943 Polgári iskolai atlasz. Teljesen átdolgozott kiadás. Szerk.: Cholnoky Jenő, Erődi Kálmán, Geszti Lajos, Karl János, Kéz Andor, Pécsi Albert, Prochaska Ferenc. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés,
17654.

2 400 HUF
10

cca 1940 Budapest és környéke, összeáll. és rajzolta: Valentiny Károly, 1 : 25.000, (rajta Budapest belterülete, 1 : 10.000), nagy méretű térkép, Bp., Gergely R. Könyvkereskedés kiadása (Közlekedési-ny.) 93,5x124 cm
17655.

5 000 HUF

Vegyes szocreál térkép és atlasz tétel benne városi térképek, stb
17656.

4 000 HUF

cca 1930 Két iskolai atlasz, Kogutowitz és Barthos történelmi atlaszok, egyikben firkákkal
17657.

1 400 HUF

1880 Hátsek Ignác (1827-1902): Varasd megye közigazgatási térképe, 1:500.000, Bp., Rautmann Frigyes, (Posner Károly Lajos-ny.), sarokhiánnyal, 30×22 cm
17658.

2 000 HUF

20 db vegyes magyar turistatérkép: A Duna vízisport-térképe Esztergomtól Dunaújvárosig; Balaton; Soproni-hegység; A Szent Bernát Arborétum információs térképe; stb.
17659.

1 000 HUF

cca 1910-1915 Krassó-Szörény vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., lapszéli sérülésekkel, 44,5x29,5 cm
17660.

2 000 HUF

cca 1915-1920 Budapest és Kecskemét környékének katonai térképe, 1 : 200.000, kissé viseltes állapotban, feltekerve, 64,5x46 cm
17661.

2 400 HUF

1939 Karte des europäischen Rußland Nr. 32, Kirowo (Jelissawetgrad) / Kirovohrad (korábban Jeliszavethrad, ma Kropivnickij, Ukrajna) térképe, 1 : 300.000, nagyméretű térkép, kisebb foltokkal, sérülésekkel, ragasztott, 81x114 cm
17662.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF