Number of items: 487
3415965
12254
506
Herendi Apponyi zöld mintás váza, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 15,5 cm
10 000 HUF
3433893
12255
506
6500
Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
6 500 HUF
3433887
12256
506
Herendi nyúl figura. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm
6 000 HUF
3434183
12257
506
5500
Herendi Viktória mintás kínáló. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 10 cm, m: 7 cm
5 500 HUF
3434181
12258
506
Herendi VBO mintás kínáló, inda fogókkal, jelzett, hibátlan, 14,5x11 cm
5 000 HUF
3434178
12259
506
Herendi Eton mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm.
4 000 HUF
3434558
12260
506
Herendi Hadik mintás 2 darab tál. Jelzett, kopott, d: 25,5 cm
5 000 HUF
3425896
12261
506
Herendi Bouquet de Saxe mintás csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
6 000 HUF
3427337
12262
506
3800
Herendi rózsa. Jelzett, hibátlan, h: 9 cm
3 800 HUF
3427336
12263
506
3800
Herendi Viktória mintás cipő, jelzett, kopással, h: 10 cm
3 800 HUF
3427334
12264
506
Herendi papagáj. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm
6 000 HUF
3427335
12265
506
4600
Herendi Viktória mintás cipő, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m