Number of items: 487
3340957
12488
506
3200
3 darab jelzett fajansz fiók, h: 18,5 cm
3 200 HUF
3323272
12489
506
Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
5 000 HUF
3412477
12490
506
Wictoria asztali dohányzó készlet, bécsi látképekkel. Matricás, jelzett, hibátlan
6 000 HUF
3412910
12491
506
Rosenthal vízhordó nő. Jelzett, hibátlan, m: 6 cm
4 000 HUF
3412390
12492
506
Angol plasztikus virág falidísz. Kézzel festett porcelán, késő-viktoriánus kor vagy 20. sz. első harmada, jelzett, hibátlan, 21x15 cm
6 000 HUF
3412399
12493
506
5 darabos szecessziós porcelán tétel, kanna, kiöntő, kanalak, közte sérüléssel, m:19 cm alatt
4 000 HUF
3416636
12494
506
Aquincum matyó menyecske. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19,5 cm
6 000 HUF
3416632
12495
506
Aquincum Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
6 000 HUF
3381259
12496
506
Aoi China japán madaras dísztál, jelzett, hibátlan, d: 31cm
4 000 HUF
3381265
12497
506
Hummel kutyapár, sérüléssel, jelzett, m: 9,5 cm
6 000 HUF
3385040
12498
506
10 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, Meissen, Arzberg, stb., kis kopással, klf méretben.
2 000 HUF
3397334
12499
506
MZ virágmintás húsvéti tál, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m