https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 533

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1970-1985 Külföldi helyszíneket ábrázoló sajtófotók gyűjteménye: Európa, Amerika (USA), Afrika, Kelet-Ázsia, Szovjetunió területei, stb., az MTI Külföldi Képszolgálat felvételei, több mint 250 db fotó, vegyes állapotban, 13x18 cm körüli méretben
1
16638.

cca 1970-1985 Külföldi helyszíneket ábrázoló sajtófotók gyűjteménye: Európa, Amerika (USA), Afrika, Kelet-Ázsia, Szovjetunió területei, stb., az MTI Külföldi Képszolgálat felvételei, több mint 250 db fotó, vegyes állapotban, 13x18 cm körüli méretben

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
1958 Debrecen város felszabadulásának 14. évfordulója és a román hősi emlékmű leleplezésée alkalmából rendezett ünnepség fotóalbuma, 1958. okt. 19., ismeretlen személy részére ajándékozva Debrecen Város Tanácsától, 1 (címlap) sztl. lev. + 21 (fekete-fehér fotók) t. Benne plusz 1 be nem ragasztott fotóval. Haránt alakú fotóalbumban, karton tokban, 13x18 cm, album: 17x23 cm
1
16639.

1958 Debrecen város felszabadulásának 14. évfordulója és a román hősi emlékmű leleplezésée alkalmából rendezett ünnepség fotóalbuma, 1958. okt. 19., ismeretlen személy részére ajándékozva Debrecen Város Tanácsától, 1 (címlap) sztl. lev. + 21 (fekete-fehér fotók) t. Benne plusz 1 be nem ragasztott fotóval. Haránt alakú fotóalbumban, karton tokban, 13x18 cm, album: 17x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1915 körül cca 90 darab kisméretű fotó, jó részük katonai, közte Kárpátalja, Szovjetúnió, stb.
1
16640.

1915 körül cca 90 darab kisméretű fotó, jó részük katonai, közte Kárpátalja, Szovjetúnió, stb.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
A Pannonhalmi Főapátságról készített egyedi album, 17 db beragasztott fotóval/képeslappal, zsinórfűzéses papírkötésben, helyenként sérülésekkel, egy kijáró lappal, 15x21 cm
1
16641.

A Pannonhalmi Főapátságról készített egyedi album, 17 db beragasztott fotóval/képeslappal, zsinórfűzéses papírkötésben, helyenként sérülésekkel, egy kijáró lappal, 15x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Külföldi utazásokról összegyűjtött fotók, képeslapok gyűjteménye (Velence, Prága, Krakkó, Tátra, stb.), összesen kb. 100 db, albumba beragasztva, 25x35x2,5 cm
1
16642.

Külföldi utazásokról összegyűjtött fotók, képeslapok gyűjteménye (Velence, Prága, Krakkó, Tátra, stb.), összesen kb. 100 db, albumba beragasztva, 25x35x2,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910-1930 Osztrák helyszíneket tartalmazó fotóalbum.35 db fotó + 10 képeslap
1
16643.

cca 1910-1930 Osztrák helyszíneket tartalmazó fotóalbum.35 db fotó + 10 képeslap

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Olaszország, Velence, egy doboz üveg diapozitív, magyar utazó által készített felvételek, 10 db, közte egy sérült, 9x9 cm / cca 1900 Venezia, Italy, a box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler, 10 pcs, one damaged, 9x9 cm
1
16644.

cca 1900 Olaszország, Velence, egy doboz üveg diapozitív, magyar utazó által készített felvételek, 10 db, közte egy sérült, 9x9 cm / cca 1900 Venezia, Italy, a box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler, 10 pcs, one damaged, 9x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Olaszország: Bologna, Siena, Assisi, Orvieto. Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek. 20 db 9x9 cm /  cca 1900 Bologna, Siena, Assisi, Orvieto, Italy. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 20 pcs 9x9 cm
1
16645.

cca 1900 Olaszország: Bologna, Siena, Assisi, Orvieto. Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek. 20 db 9x9 cm /

cca 1900 Bologna, Siena, Assisi, Orvieto, Italy. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 20 pcs 9x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Rodosz város régi kikötője / Ciprus Limasszol. Kétoldalas jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Ciprus - Limassol / Port of Rhodes double sided photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
1
16646.

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Rodosz város régi kikötője / Ciprus Limasszol. Kétoldalas jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Ciprus - Limassol / Port of Rhodes double sided photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Kairó, Moayed mecset, magyar utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm Kis saroktöréssel  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Cairo, Moayes mosque, photo inscribed by a Hungarian traveler cardboard 38x30 cm with dog-ear
1
16647.

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Kairó, Moayed mecset, magyar utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm Kis saroktöréssel

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Cairo, Moayes mosque, photo inscribed by a Hungarian traveler cardboard 38x30 cm with dog-ear

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó Barbouk szultán mecset. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt, Cairo. Barbouk sultan mosque, photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm
1
16648.

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó Barbouk szultán mecset. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt, Cairo. Barbouk sultan mosque, photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /  cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm
1
16649.

cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /

cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment