Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 70

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban, sorszámozott "2134" tanúsítvánnyal. Szign.: Papp László (31,18g/0,925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31883.

12 000 HUF

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, 5db-os, jelzetlen Ag emlékérem szett dísztokban, mindegyik érem kapszulában. Szign.: Papp László (1947-) (~31g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31884.

60 000 HUF
162,60
187,50

1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942 1992" kétoldalas öntött bronz emlékérem (93mm) T:AU
31885.

1 800 HUF

2000. "Magyar Labdarúgó Szövetség" egyoldalas ezüstözött fém díjérem tokban (40mm) T:AU patina
31886.

2 000 HUF

1926. "Országos Testnevelési Tanács" kétoldalas ezüstözött bronz érem. Szign.: Berán Lajos (60mm) T:VF, ezüstözés lekopott, patina
31887.

900 HUF
2,44
2,81

Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF
31888.

Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF
Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF

2 000 HUF

Kína 2008. "Nyári Olimpia, Peking" részben multicolor, aranyozott és ezüstözött emlékérem kapszulában, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (2xklf, 40mm) T:PP China 2008. "Summer Olympics, Peking (Beijing)" partially multicolor, gilt and silvered medallion in capsule, in original case, with certificate (2xdiff, 40mm) C:PP
31889.

Kína 2008. "Nyári Olimpia, Peking" részben multicolor, aranyozott és ezüstözött emlékérem kapszulában, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (2xklf, 40mm) T:PP
China 2008. "Summer Olympics, Peking (Beijing)" partially multicolor, gilt and silvered medallion in capsule, in original case, with certificate (2xdiff, 40mm) C:PP

5 000 HUF

31890.

1 600 HUF

Német Harmadik Birodalom 1930 k. "Freiburgi Nemzetiszocialista Diákszövetség - A győztesnek" Zn díjérem (81mm) T:XF,VF oxidáció German Third Reich around 1930. "Nationalsizialist Student Association of Freiburg - To the Winne (NSD Studentenbund Freiburg - Dem Sieger)" Zn award medal (81mm) C:XF,VF oxidation
31891.

40 000 HUF
108,40
125,00

Német Szövetségi Köztársaság 1972. "XX. Olympiade München 1972" acél olimpiai résztvevői emlékérem, eredeti lezárt plexi tokban (50mm) T:UNC Federal Republic of Germany 1972. "XX. Olympiade München 1972" steel Olympic participant commemorative medallion in original, sealed plexi glass case (50mm) C:UNC
31892.

Német Szövetségi Köztársaság 1972. "XX. Olympiade München 1972" acél olimpiai résztvevői emlékérem, eredeti lezárt plexi tokban (50mm) T:UNC
Federal Republic of Germany 1972. "XX. Olympiade München 1972" steel Olympic participant commemorative medallion in original, sealed plexi glass case (50mm) C:UNC

60 000 HUF
162,60
187,50

Németország 1920 k. "SV Nikar Heidelberg" Zn úszósport jelvény (23x25mm) T:AU Germany around 1920. "SV Nikar Heidelberg" Zn swimming badge (23x25mm) C:AU
31893.

Németország 1920 k. "SV Nikar Heidelberg" Zn úszósport jelvény (23x25mm) T:AU
Germany around 1920. "SV Nikar Heidelberg" Zn swimming badge (23x25mm) C:AU

100 HUF
0,27
0,31

Németország 1992. "Nyári Olimpiai Játékok - München 1972" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (20,01g/0.999/41mm) T:AU (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat Germany 1992. "Olympische Sommerspiele - München 1972" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (20,01g/0.999/41mm) C:AU (originally PP) spotted, fingerprint
31894.

Németország 1992. "Nyári Olimpiai Játékok - München 1972" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (20,01g/0.999/41mm) T:AU (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat
Germany 1992. "Olympische Sommerspiele - München 1972" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (20,01g/0.999/41mm) C:AU (originally PP) spotted, fingerprint

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF