Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 70

Norvégia 1994. "Olimpiai Játékok Lillehammer 1994" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (31,84g/40mm) T:AU,XF (eredetileg P / PP) Norway 1994. "Olympic Games Lillehammer 1994" two-sided hallmarked Ag commemorative medal (31,84g/40mm) C:AU,XF (originally P / PP)
31895.

Norvégia 1994. "Olimpiai Játékok Lillehammer 1994" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (31,84g/40mm) T:AU,XF (eredetileg P / PP)
Norway 1994. "Olympic Games Lillehammer 1994" two-sided hallmarked Ag commemorative medal (31,84g/40mm) C:AU,XF (originally P / PP)

10 000 HUF

Portugália 2004. "UIPM (Nemzetközi Öttusa Szövetség) - ECMP (Európai Öttusa Szövetség) / Európa Bajnokság - Mafra 2004 - Ifjúsági B-csapat - I." részben multicolor, aranyozott fém díjérem, füllel (56mm) T:XF kopott aranyozás Portugal 2004. "UIPM (Union Internationale de Pentathlon Moderne) - ECMP (European Federation of Modern Pentathlon) / European Championships - Mafra 2004 - Youth "B" team - I." részben multicolor, aranyozott fém díjérem, füllel (56mm) T:XF kopott aranyozás
31896.

Portugália 2004. "UIPM (Nemzetközi Öttusa Szövetség) - ECMP (Európai Öttusa Szövetség) / Európa Bajnokság - Mafra 2004 - Ifjúsági B-csapat - I." részben multicolor, aranyozott fém díjérem, füllel (56mm) T:XF kopott aranyozás
Portugal 2004. "UIPM (Union Internationale de Pentathlon Moderne) - ECMP (European Federation of Modern Pentathlon) / European Championships - Mafra 2004 - Youth "B" team - I." részben multicolor, aranyozott fém díjérem, füllel (56mm) T:XF kopott aranyozás

1 200 HUF

31897.

1 200 HUF

Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület / III. 1947.VIII.30." Zn díjérem (33mm) T:AU
31898.

3 000 HUF

31899.

5 500 HUF
14,91
17,19

Svédország 1930. "Stockholmi Labdarúgó Szövetség / I. díj dun.A 1930" kétoldalas bronz díjérem (27,5mm) T:AU Sweden 1930. "Stockholms Fotbollförbund / I. pris dun.A 1930" two-sided bronze award medal (27,5mm) C:AU
31900.

Svédország 1930. "Stockholmi Labdarúgó Szövetség / I. díj dun.A 1930" kétoldalas bronz díjérem (27,5mm) T:AU
Sweden 1930. "Stockholms Fotbollförbund / I. pris dun.A 1930" two-sided bronze award medal (27,5mm) C:AU

2 400 HUF

Svédország 1931. "Stockholmi Labdarúgó Szövetség / 2. díj tartalékos csapat sorozat KL I Bandy 1931" kétoldalas bronz díjérem (36mm) T:AU Sweden 1931. "Stockholms Fotbollförbund / 2. Pris Reservlags Serien KL. I. Bandy 1931." two-sided bronze award medal (36mm) C:AU
31901.

Svédország 1931. "Stockholmi Labdarúgó Szövetség / 2. díj tartalékos csapat sorozat KL I Bandy 1931" kétoldalas bronz díjérem (36mm) T:AU
Sweden 1931. "Stockholms Fotbollförbund / 2. Pris Reservlags Serien KL. I. Bandy 1931." two-sided bronze award medal (36mm) C:AU

2 800 HUF

Svédország 1933. "Svéd Labdarúgó Szövetség / Stockholmi sorozat I. osztály 1932-33" kétoldalas bronz díjérem (27,5mm) T:AU Sweden 1933. "Svenska Fotboll Fürbundet / Stockholmsserien klass I 1932-33" two-sided bronze award medal (27,5mm) C:AU
31902.

Svédország 1933. "Svéd Labdarúgó Szövetség / Stockholmi sorozat I. osztály 1932-33" kétoldalas bronz díjérem (27,5mm) T:AU
Sweden 1933. "Svenska Fotboll Fürbundet / Stockholmsserien klass I 1932-33" two-sided bronze award medal (27,5mm) C:AU

2 400 HUF

Svédország 1941. "Svéd Úszószövetség / III Fedett pályás sorozat I Vízilabda" egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "C.C.SPORRONG&CO STOCKHOLM" gyártói jelzéssel (~40x57mm) T:AU Sweden 1941. "Svenska Simförbundet / III Inomhusserien I Vattenpolo " one-sided bronze award medal, with "C.C.SPORRONG&CO STOCKHOLM" maker's mark on the reverse (~40x57mm) C:AU
31903.

Svédország 1941. "Svéd Úszószövetség / III Fedett pályás sorozat I Vízilabda" egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "C.C.SPORRONG&CO STOCKHOLM" gyártói jelzéssel (~40x57mm) T:AU
Sweden 1941. "Svenska Simförbundet / III Inomhusserien I Vattenpolo " one-sided bronze award medal, with "C.C.SPORRONG&CO STOCKHOLM" maker's mark on the reverse (~40x57mm) C:AU

3 600 HUF
9,76
11,25

31904.

3 600 HUF
9,76
11,25

Svédország 1942. "Stockholmi Tenisz Szövetség / 3.hely" egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "RITTERS VERKST.A.B. STOCKHOLM" gyártói jelzéssel (36x50mm) T:AU Sweden 1942. "Stockholms Tennisförbund / 3.PR. varpropagandan" one-sided bronze award medal with "RITTERS VERKST.A.B. STOCKHOLM" maker's mark on the reverse (36x50mm) C:AU
31905.

Svédország 1942. "Stockholmi Tenisz Szövetség / 3.hely" egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "RITTERS VERKST.A.B. STOCKHOLM" gyártói jelzéssel (36x50mm) T:AU
Sweden 1942. "Stockholms Tennisförbund / 3.PR. varpropagandan" one-sided bronze award medal with "RITTERS VERKST.A.B. STOCKHOLM" maker's mark on the reverse (36x50mm) C:AU

2 200 HUF
5,96
6,88

Svédország 1944. Tegnérhofs-i Sportegyesület "TIF - KORP-BOWLING 1. DÍJ 1943-44 " egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "A RITTER STOCKHOLM" gyártói jelzéssel (36x50mm) T:XF Sweden 1944. Tegnérhofs Idrottsförening "TIF - KORP-BOWLING 1.PRIS 1943-44" one-sided bronze award medal with "A RITTER STOCKHOLM" maker's mark on the reverse (36x50mm) C:XF
31906.

Svédország 1944. Tegnérhofs-i Sportegyesület "TIF - KORP-BOWLING 1. DÍJ 1943-44 " egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "A RITTER STOCKHOLM" gyártói jelzéssel (36x50mm) T:XF
Sweden 1944. Tegnérhofs Idrottsförening "TIF - KORP-BOWLING 1.PRIS 1943-44" one-sided bronze award medal with "A RITTER STOCKHOLM" maker's mark on the reverse (36x50mm) C:XF

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF