Books: Tales

Number of items: 61

Ifj. Pataki Mihály: Mesél a kis madár. Bp., Szerző. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21322.

3 000 HUF

3 db - Galambos Albin: Hájas Muki a ládában, Bújócska a tengeren, A jégvilág rejtélye. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21323.

2 800 HUF

Rákosi Viktor: Kisbürgözdtől Vaterlóig. Bp., 1913, Lampel. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21324.

2 600 HUF
7,05

Litvai Nelli: Rubin lovag és a Könyvkirály. Mese estéről estére. 2017, Electroproduct Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Csukás István: Mirr-Murr, Oriza-Triznyák és a többiek. Füzesi Zsuzsa rajzaival. 2005, Gesta. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21325.

1 400 HUF

Csukás István - Sajdik Ferenc: Pom-Pom meséi. 3 kötet: A bátor Tintanyúl.; Madárvédő Golyókapkodó.; A civakodó cipőikrek. Bp., 1981-1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
21326.

2 400 HUF

Kosáryné Réz Lola: Vissza a felvidékre Tibi. Bp., Dante. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
21327.

2 400 HUF

Gombos Albin: Hóharmat - székelyföldi mesék és regék. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
21328.

2 400 HUF

3 db könyv - Zelk Zoltán: Száll az erdő; Bella István: A zöld pizsamabéka; Devecseri Gábor: Állatkerti útmutató. Kiadói kartonált kötés, kötéseken kisebb hibákkal.
21329.

1 200 HUF

Robinson Cruzoe viszontagságos élete. Campe nyomán írta Baróti Lajos. Bp., Rozsnayi. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, pótolt címlap, viseltes állapotban.
21330.

2 000 HUF

Zöldi Márton: Pista kalandos utazás. Ifjusági regény. Bp.,én.,Tolnai, 96 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
21331.

2 000 HUF

De Amicis, Edmondo: Szív a gyermek számára. Bp., Franklin. Félvászon kötés, sérült gerinc, ragasztott címlap, ráragasztott műanyag borító, kopottas állapotban.
21332.

2 000 HUF

Csukás István - Cakó Ferenc: Sebaj Tóbiás történetek 1. és 3. köt. Bp., 1985-1986, Idegenforgalmi Propaganda Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés, az egyik kissé kopott borítóval.
21333.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF