Books: Tales Number of items: 61
3429564
21322
506
Books: Tales
Ifj. Pataki Mihály: Mesél a kis madár. Bp., Szerző. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
3 000 HUF
3432756
21323
506
Books: Tales
3 db - Galambos Albin: Hájas Muki a ládában, Bújócska a tengeren, A jégvilág rejtélye. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
2 800 HUF
3432766
21324
506
Books: Tales
Rákosi Viktor: Kisbürgözdtől Vaterlóig. Bp., 1913, Lampel. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2 600 HUF
3429903
21325
506
Books: Tales
Litvai Nelli: Rubin lovag és a Könyvkirály. Mese estéről estére. 2017, Electroproduct Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Csukás István: Mirr-Murr, Oriza-Triznyák és a többiek. Füzesi Zsuzsa rajzaival. 2005, Gesta. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 400 HUF
3434519
21326
506
Books: Tales
Csukás István - Sajdik Ferenc: Pom-Pom meséi. 3 kötet: A bátor Tintanyúl.; Madárvédő Golyókapkodó.; A civakodó cipőikrek. Bp., 1981-1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
2 400 HUF
3432760
21327
506
Books: Tales
Kosáryné Réz Lola: Vissza a felvidékre Tibi. Bp., Dante. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
2 400 HUF
3429531
21328
506
Books: Tales
Gombos Albin: Hóharmat - székelyföldi mesék és regék. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
2 400 HUF
3429890
21329
506
Books: Tales
3 db könyv - Zelk Zoltán: Száll az erdő; Bella István: A zöld pizsamabéka; Devecseri Gábor: Állatkerti útmutató. Kiadói kartonált kötés, kötéseken kisebb hibákkal.
1 200 HUF
3429647
21330
506
Books: Tales
Robinson Cruzoe viszontagságos élete. Campe nyomán írta Baróti Lajos. Bp., Rozsnayi. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, pótolt címlap, viseltes állapotban.
2 000 HUF
3432723
21331
506
Books: Tales
Zöldi Márton: Pista kalandos utazás. Ifjusági regény. Bp.,én.,Tolnai, 96 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
2 000 HUF
3429653
21332
506
Books: Tales
De Amicis, Edmondo: Szív a gyermek számára. Bp., Franklin. Félvászon kötés, sérült gerinc, ragasztott címlap, ráragasztott műanyag borító, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3434517
21333
506
Books: Tales
Csukás István - Cakó Ferenc: Sebaj Tóbiás történetek 1. és 3. köt. Bp., 1985-1986, Idegenforgalmi Propaganda Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés, az egyik kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house