Number of items: 432

Szekfű András: A tömeg-kommunikáció új útjai. DEDIKÁLT! Bp., 1984, Kossuth. Kiadói papírkötés.
21507.

2 000 HUF

Cooper, [James Fenimore]: A prairie. Az ifjúság számára átdolgozta (ford.): Honti Rezső. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., [1934], Győző Andor, 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
21508.

2 000 HUF

Devecseri Gábor: Budapest tündérváros. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1946, Officina, 119+1 p. 1. kiadás. Számozatlan példány.! Megjelent 1500 példányban. Átkötött egészvászon-kötés
21509.

2 000 HUF

Riedl Frigyes: Mikszáth Kálmán. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, borító ragasztott, kopottas állapotban.
21510.

2 000 HUF

Arisztotelész: Nikomakhoszi etika. Bp., 1987, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21511.

1 400 HUF

Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig. Ifjúsági kiadás. Póla Tibor eredeti rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum, 180 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként lapszéli sérülésekkel, ajándékozási bejegyzéssel.
21512.

2 000 HUF

Vörösmarty Mihály: A merengőhöz. Anthológia Vörösmarty Mihály legszebb költeményeiből. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel illusztrált. Kner Klasszikusok VI. köt. Gyoma, 1921, Kner Izidor, 191 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban. Részben felvágatlan lapokkal. Megjelent 1200 példányban.
21513.

2 000 HUF

21514.

2 000 HUF

Nemes László: Eltűnt Európa. Regény. DEDIKÁLT! Bp., 1958., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21515.

2 000 HUF

Vörösmarty Mihály: Széplak. A rom. A két szomszédvár. A délsziget. Írta: - -. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel illusztrált. Kner Klasszikusok VII. köt. Gyoma, 1921, Kner Izidor, 161+5 p. Kiadói illusztrált papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
21516.

2 000 HUF

Nemes László: Kinek a bűne? Elbeszélések. Z-füzetek/121. Bp., 2007, ZFüzetek. Számozott (074./300) példány. Kiadói papírkötés.
21517.

2 000 HUF

Kéri László: Orbán Viktor. Az interjút készítette és a dokumentumokat összeáll.: Kéri László. Politikusportrék. Bp., 1994, Századvég. Kiadói papírkötés.
21518.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF