Number of items: 432

Szirmay László: Atom és kémia - Elindultam Eger városából Bp., 2010. Papirusz Hungarovox. 172p + 14 képek. Kiadói kartonált papírkötésben. Dedikált
21783.

1 600 HUF

Bulgakov, Mihail: A Mester és Margarita. Bp., 1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
21784.

1 200 HUF

Schöpflin Aladár: Ady Endre. Bp.,[1934.],Nyugat, 214+2 p. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21785.

1 600 HUF

Hazádnak rendületlenül. I. Károlyi János: Magyar nemzeti káté. II. Szavalásre alkalmas költemények. Közrebocsájtják: Pintér Jenő, és Sajó Sándor. Bp.,[1927],Studium,(Kertész József-ny.), 126 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
21786.

1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Írások írókról. (Kritikák.) Tevan Könyvtár 59-60. Békéscsaba, 1918, Tevan, 77+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó hátsó borítóval.
21787.

1 600 HUF

2 db különnyomat: Szabó Miklós: Berzsenyi Dániel, a mezei szorgalom némely akadályairól. Különlenyomat a Magyar Mezőgazdasági Múzeum Közleményei 1964-ből. Bp., (1964), Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 1 sztl. lev.+ 221-240 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült. + Balassa Iván: Jankó János, az etnográfus. Különlenyomat az Ethnographia 1968. évi 3. számából. Bp., 1968, (Akadémiai Nyomda), (1) p.+ 318-330 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21788.

1 600 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp., 1933, Genius, kopott egészvászon kötés.
21789.

1 400 HUF
15

Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves írói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége, 64 p.+ 6 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel.
21790.

1 400 HUF

Modern Magyar Könyvtár sorozat 3 kötete: Malonyai Dezső: Polgártársak.; Malonyai Dezső: A Csák nemzetség. / Márkus László: Attila. Dráma három felvonásban.; Malonyai Dezső: Rodostóba!... / Bársony István: A boszorkány és más elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, változó állapotban, kissé viseltes, foltos borítókkal.
21791.

1 000 HUF

Szirti János: Együtt megyünk. Versek. Kecskemét, 1940, Üzenet, (Orosháza, Orosházi Újság-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől.
21792.

1 400 HUF

Herczeg Ferenc magyar történelmi drámái. (Árva László király. Ocskay brigadéros. A híd. A fekete lovas.) Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, nagyrészt felvágatlan.
21793.

800 HUF

Dumas, [Lucien]: Le livre unique de francais. Cours moyen et supérieur. Paris, 1928, Hachette, 422 p. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel.
21794.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF