Books: Other rarities Number of items: 432
3429016
21543
506
Platz Bonifác: Tudományos kalandozások. Bp., 1911, Szent István-Társulat, 195+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos, a fűzéstől részben elváló lapokkal, a könyv végén kijáró lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
2 000 HUF
3433881
21544
506
Paczolay Gyula: Szent-Páli István erdélyi magyar közmondásgyűjteménye. Különlenyomat az Erdélyi Múzeum 2002/1-2. számából, 24 p. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3429027
21545
506
Kosáryné Réz Lola: Hazafelé. Elbeszélés az ifjúság számára. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1920, Athenaeum, 72+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a címlapon bejegyzésekkel.
2 000 HUF
3430828
21546
506
Burnett, [Frances Hodgson]: A kis lord. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., [1926], Tolnai, 122+(6) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 000 HUF
3431852
21547
506
Tulipánkert. 48 nemzeti dal és magyar gondolat. Összegyűjttötte: Endrei Zalán. Bp., 1906, Globus. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
2 000 HUF
3431860
21548
506
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp., 1977, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopottas állapotban.
1 600 HUF
3433653
21549
506
Hölgyek titkára. Nélkülözhetetlen kalauz és tanácsadó hölgyek számára. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3432641
21550
506
Verne Gyula: Az Orinocon fölfelé. Ford.: Gaal Mózes. Bp., 1899., Franklin, 270+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal (17-32 p.), sérült kötéssel.
2 000 HUF
3433936
21551
506
5 db angol nyelvkönyv - Market Leader, Cutting Edge, Work in Progress. Kiadói papírkötés, jó állapotban, részben vagy egészében kitöltöttek.
2 000 HUF
3431901
21552
506
Hajnóczy Péter: A fűtő - M - A halál kilovagolt Perzsiából - Jézus menyasszonya - Hátrahagyott írások. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
3429854
21553
506
Az Erdélyi Helikon magyarországi barátainak aranykönyve 1937. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3432677
21554
506
Lengyel Miklós: Tanító mesék. Bp., 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), 116 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house