Books: Military

Number of items: 65

Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi. Mellékletben angol és német nyelvű képleírással. Gazdag képanyaggal, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
19838.

2 000 HUF

Dr. Gubcsi Lajos Isaszegi János (szerk.) Tűz és víz katonái - Soldiers of Fire and Water (Csapathagyományok) Zrínyi Katonai Kiadó, 2008 MH 1. Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Zászlóalj. 119 p. Kiadói kartonált papírkötésben
19839.

2 000 HUF

Keubke, Klaus-Ulrich: 1000 katonai egyenruha. Ford.: Béresi Ákos. Bp., 2008. Alexandra Kiadó, 336 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19840.

1 400 HUF

Reinhold Eichacker: Levelek az élethez. A lélek lövészárkaiból és a lövészárok lelkéből. Ford.: Szederkényi Anna. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1916, Athenaeum, 120 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
19841.

2 000 HUF

Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Bp., 1993, Zrínyi, 234+(6) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
19842.

2 000 HUF

Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi. Mellékletben angol és német nyelvű képleírással. Gazdag képanyaggal, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval.
19843.

1 600 HUF

19844.

1 800 HUF

Magyar Könyvtár 2 kötete (766., 803.): Kozma Andor: A katona a magyar költészetben.; Radó Antal: Háborús strófák. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 44 p.; 47+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal. Felvágatlan lapokkal.
19845.

Magyar Könyvtár 2 kötete (766., 803.):
Kozma Andor: A katona a magyar költészetben.;
Radó Antal: Háborús strófák.
Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 44 p.; 47+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal. Felvágatlan lapokkal.

1 800 HUF

Joseph G. Rosa - Robin May: Feuerwaffen in Farbe. München, 1977, Südwest Verlag, 96 p. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19846.

1 800 HUF

Varga A. József: Katonák - lelkészek. Tábori lelkészek. Bp., 2010, Zrínyi, 334+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés.
19847.

1 800 HUF

19848.

1 800 HUF

19849.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF