https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 45

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Krafft, Guido: Die Betriebslehre. Neunte, neubearbeitete Auflage herausgegeben von Dr. Friedrich Falke. Lehrbuch der Landwirtschaft auf wissenschaftlicher und praktischer Grundlage Band 4. Berlin, 1912, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XI+(1)+356 p.+ 3 (színes) t. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes, deformált borítóval, kissé hullámos lapokkal.
1
20419.

Krafft, Guido: Die Betriebslehre. Neunte, neubearbeitete Auflage herausgegeben von Dr. Friedrich Falke. Lehrbuch der Landwirtschaft auf wissenschaftlicher und praktischer Grundlage Band 4. Berlin, 1912, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XI+(1)+356 p.+ 3 (színes) t. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes, deformált borítóval, kissé hullámos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
dr. Szarvasházi Judit: Rendhagyó szakácskönyv. Patikusok receptjei és borai. Bp., 2007, Galenus, 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, köztük színes gyógynövénymetszetek reprodukcióival (reprodukálva: G. Pabst: Köhler's Medicinal-Pflanzen I-II. köt. Gera-Untermhaus, Lipcse, 1887-1898.) Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
20420.

dr. Szarvasházi Judit: Rendhagyó szakácskönyv. Patikusok receptjei és borai. Bp., 2007, Galenus, 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, köztük színes gyógynövénymetszetek reprodukcióival (reprodukálva: G. Pabst: Köhler's Medicinal-Pflanzen I-II. köt. Gera-Untermhaus, Lipcse, 1887-1898.) Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 Deutsche landwirtschaftliche Geflügel-Zeitung c. német nyelvű mezőgazdasági folyóirat kb. 30 db vegyes száma. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, nagyrészt sérült.
1
20421.

cca 1930 Deutsche landwirtschaftliche Geflügel-Zeitung c. német nyelvű mezőgazdasági folyóirat kb. 30 db vegyes száma. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, nagyrészt sérült.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Terence Conran: A konyha (az otthon szíve) Park Kiadó, 2003. 223p. Kiadói vászonkötésben, kiadói papírborítóval.
1
20422.

Terence Conran: A konyha (az otthon szíve) Park Kiadó, 2003. 223p. Kiadói vászonkötésben, kiadói papírborítóval.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
1
 
Varga János: Az ehető és mérges gombák megkülönböztetése. Pécs, 1949, Pécsi Szikra-ny, 36 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
1
20423.

Varga János: Az ehető és mérges gombák megkülönböztetése. Pécs, 1949, Pécsi Szikra-ny, 36 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Czapáry Bertalan: Zöldségtermesztés 94 ábrával. Bp. 1913, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. 166 l. Számos szövegközti képpel illusztrálva. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben, borító nélkül
1
20424.

Czapáry Bertalan: Zöldségtermesztés 94 ábrával. Bp. 1913, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. 166 l. Számos szövegközti képpel illusztrálva. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben, borító nélkül

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Pekár Gyula: Az esztendő legendája. Bp. 1899, Athenaeum. 2 lev., 298 l. Számos egész oldalas képpel illusztrálva, melyeket Heyer A. készített. Korabeli amatőr kötésben, sérült borítóval, fűzés elvált, lapok jó állapotban
1
20425.

Pekár Gyula: Az esztendő legendája. Bp. 1899, Athenaeum. 2 lev., 298 l. Számos egész oldalas képpel illusztrálva, melyeket Heyer A. készített. Korabeli amatőr kötésben, sérült borítóval, fűzés elvált, lapok jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Tangl Harald: Vitaminok és az állat. Természet és Mezőgazdaság. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadó, 171+(1) p.+ 12 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 2700 példányban.
1
20426.

Dr. Tangl Harald: Vitaminok és az állat. Természet és Mezőgazdaság. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadó, 171+(1) p.+ 12 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 2700 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Ötvenéves a mezőgazdasági kutatás Szegeden. A gabonatermesztési Kutató Intézet jubileumi évkönyve. Szeged, 1974. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
20427.

Ötvenéves a mezőgazdasági kutatás Szegeden. A gabonatermesztési Kutató Intézet jubileumi évkönyve. Szeged, 1974. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Határozati javaslat a sütőipar megszilárdítása, fejlesztése és korszerű megszervezése végett a Budapest Székesfővárosi Sütők Ipartestületének Közgyűlésén. Bp.,(1931),Vészi Nyomda, 15+1 p. + Benne 1931-es röplappal. Kiadói papírkötés, foltos boítóval.
1
20429.

Határozati javaslat a sütőipar megszilárdítása, fejlesztése és korszerű megszervezése végett a Budapest Székesfővárosi Sütők Ipartestületének Közgyűlésén. Bp.,(1931),Vészi Nyomda, 15+1 p. + Benne 1931-es röplappal. Kiadói papírkötés, foltos boítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Prosztoszerdov, N. N.: A borkóstolás alapjai. 1953, Élelmiszeripari és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Hasonmás kiadás! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20430.

Prosztoszerdov, N. N.: A borkóstolás alapjai. 1953, Élelmiszeripari és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Hasonmás kiadás! Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 18. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat, 206 p. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal.
1
20431.

Dr. Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 18. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat, 206 p. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment