Books: Architecture, Art Number of items: 479
3417551
20042
506
Books: Architecture, Art
Lajos Ferenc (1912-1998) grafikussal kapcsolatos kiadványok
5 000 HUF
3417552
20043
506
Books: Architecture, Art
5 000 HUF
3259093
20044
506
Books: Architecture, Art
5 000 HUF
3401474
20045
506
4800
Books: Architecture, Art
Exposition Internationale Paris 1937. Arts et techniques dans la vie moderne. Le guide officiel. Paris, 1937., Arts Et Techniques Guide Officiel. Az 1937-es párizsi világkiállítás hivatalos útmutatója 212 oldalon, igen nívós, többnyire színes képanyaggal, így a 48 kiállító ország pavilonjainak látványos fotóival. A Györgyi Dénes tervezte magyar pavilon - amely kisebb fotón szerepel - teljes építési költsége 2 millió frank volt, ebből Magyarországnak csaknem 1.3 millió frankot kellett előteremtenie. A világkiállítás 1937. májustól decemberig tartott, a Schmid, Bruneton & Morin cég 1938. április 12-én kezdte el a magyar pavilon lebontását. A magyar kiállítás kormánybiztosa Tormay Géza (az író Tormay Cécile testvére), helyettese Teleki Andor volt. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott, laza fűzés, kopottas állapotban.
4 800 HUF
3382589
20046
506
4800
Books: Architecture, Art
Turnai Tímea: A színpadi látvány művészi útjai. Mesés díszletek, térteremtők. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
4 800 HUF
3397981
20047
506
4800
Books: Architecture, Art
Speed, F. Maurice: 1966-1968. Flm review. London, 1967, W. H. Allen. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
4 800 HUF
3218271
20048
506
4800
Books: Architecture, Art
H. Németh Katalin: A szemmagasság a jó. Beszélgetés 59 képzőművésszel. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye minősített művészei. Nyíregyháza, 2005. K.n. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kiadói kartonált papírkötés, enyhén foltos borítóval.
4 800 HUF
3398030
20049
506
4800
Books: Architecture, Art
Lloyd, Ann: Great Classics of the Silver Screen. Toronto, 1982, Forum House Publishing. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
4 800 HUF
3333344
20050
506
Books: Architecture, Art
Hoppál Mihály-Jankovics Marcell-Nagy András-Szemadám György: Jelképtár. Bp., 1990. Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
3324693
20051
506
3400
Books: Architecture, Art
Kékesi Kun Árpád: A rendezés színháza. Bp., 2007, Osiris. Kiadói papírkötés.
3 400 HUF
3376757
20052
506
4400
Books: Architecture, Art
Chochol Károly: Előhívott emlékeim. Processing memories. Bp., 2015., Szerzői, (Mester-ny.),204+2 p. Gazdag fotóanyaggal, Chochol Károly (1935-2023) fotográfus, fotóriporter munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
4 400 HUF
3376661
20053
506
4200
Books: Architecture, Art
A vízió állandóan változik. The vision is always changing. Lossonczy Tamás születésének 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Pataki Gábor, Pál Éda. Bp., 2004., Ernst Múzeum, 271 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house