Antique

Number of items: 170

13324.

7 000 HUF
18,97
21,88

Murano mikromozaik berakásos levélbontó kés, h: 19,5 cm
13325.

8 000 HUF
11

4 db antik szövet cipőszsák, pipere zsák, fésű tartó 35x44 cm-ig
13326.

6 000 HUF

Tibeti lontar, pálmalevél, 37x24 cm
13327.

8 000 HUF

Ezüstözött alpakka ékszeres edény, kopással, m: 9 cm
13328.

2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) markolatú sétabot vég, jelzett, h: 21 cm
13329.

26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1900 Orosz ortodox kereszt, réz, 25,5x8 cm
13330.

8 000 HUF

Calderoni és Társa színházi távcső, gyöngyház rárakásokkal, jelzett, sérüléssel, tokban, 10,5x6 cm
13331.

8 000 HUF

Hímzett pruszli, lánykamellény. Alföld, 20. sz. első fele, cca 45x50 cm
13332.

6 000 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női fejdísz, 30x25 cm
13333.

2 200 HUF
5,96
6,88

13334.

4 400 HUF
11,92
13,75

13335.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF