https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 170
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2203664
13324
506
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3431934
13325
506
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Murano mikromozaik berakásos levélbontó kés, h: 19,5 cm
Starting price:
8 000 HUF
3427094
13326
506
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
4 db antik szövet cipőszsák, pipere zsák, fésű tartó 35x44 cm-ig
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3432208
13327
506
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Tibeti lontar, pálmalevél, 37x24 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3430265
13328
506
0
2600
Antique
Artworks & Paper
1
Ezüstözött alpakka ékszeres edény, kopással, m: 9 cm
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3430262
13329
506
0
26000
Antique
Artworks & Paper
1
Ezüst (Ag) markolatú sétabot vég, jelzett, h: 21 cm
Starting price:
26 000 HUF
3432840
13330
506
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900 Orosz ortodox kereszt, réz, 25,5x8 cm
Starting price:
8 000 HUF
3418088
13331
506
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Calderoni és Társa színházi távcső, gyöngyház rárakásokkal, jelzett, sérüléssel, tokban, 10,5x6 cm
Starting price:
8 000 HUF
3415322
13332
506
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Hímzett pruszli, lánykamellény. Alföld, 20. sz. első fele, cca 45x50 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3382859
13333
506
0
2200
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női fejdísz, 30x25 cm
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
3361449
13334
506
0
4400
Antique
Artworks & Paper
1
Létkerék - kézzel festett modern thangka, vászonon, kis gyűrődéssel, 26x22 cm
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
3361093
13335
506
0
2200
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női ruha díszsáv, jó állapotban, h: 68 cm
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment