Foreign collections and lots

Number of items: 402

Ausztria négyestömb gyűjtemény 1947-1969, kb 290 klf négyestömb, bélyegek, emlékívek 8 lapos A4-es berakóban, vászon-bőr borítóval
1358.
Legend

24 000 HUF
65,04
75,00

Ausztria 1968-1985 Szép gyűjtemény Lindner falcmentes előnyomott albumban, bordó borítóval, tokkal
1359.
Legend

24 000 HUF
65,04
75,00

Ausztrália gyűjtemény a kezdetektől a 2000-es évek elejéig, néhány kengurussal, jobb értékekkel, a modern rész sok szép motívummal, de elég hiányosan, 30 fekete lapos, A/4-es luxus berakóban
1360.
Legend

20 000 HUF
54,20
62,50

Postatiszta román gyűjtemény a '70-es évekből sok jobb motívum kiadással + vegyes külföldi motívum bélyegek, 16 fekete lapos, A/4-es Philux berakóban
1361.
Legend Legend

6 000 HUF

ENSZ Genf 1969-2004 Deszortált többpéldányos rendező, legalább 600 db bélyeg és 30 db blokk, összefüggések stb. 32 lapos, A/4-es berakóban
1362.
Legend

8 000 HUF

Izrael 1975-1981 Gazdagon gyűjtve: postatiszta sorok, nagyobb tabos összefüggések, blokkok, bélyegzett sorok, FDC-k, alkalmi borítékok stb. Rengeteg anyag Ívert albumlapokon, rugós borítóban
1363.
Legend Legend Legend

30 000 HUF
81,30
93,75

Szép színes tartalmas vegyes külföldi modern anyag 30 lapos jó A4 berakóban nagyon sok tengerentúlival, benne teljes sorok és blokkok, kisívek, nagyon jó motívum kiadásokkal Világgyűjtőnek vagy továbbadásra ajánljuk. / Nice modern mostly tematic foreign material with a lot of overseas issues in A/4 stockbook, sets, blocks, minisheets etc. (Mi EUR 2.500.-)
1364.
Legend

100 000 HUF
271,00
312,50

Svédország több példányos előrendező, néhány száz régi és új bélyeg 16 lapos Philux A4-es berakó 16 oldalán (borító sérült)
1365.
Legend

6 000 HUF

Néhány száz vegyes külföldi bélyeg jobbakkal, sok tengerentúlival, jó 12 lapos 25 x 25 cm-es berakóban
1366.
Legend

5 000 HUF

Nyugat-Európa egy nagy gyűjtemény felesleges példányai nagyon sok jó érték, legalább 2.000 bélyeg, 12 lapos nagy berakóban
1367.
Legend

15 000 HUF
40,65
46,88

Berlin gyűjtemény, 1955-ig részben falcos, jobb darabokkal, utána 1990-ig teljes és postatiszta. Lindner falcmentes előnyomott albumban. (Mi EUR 1.500.-)
1368.
Legend Legend

30 000 HUF
81,30
93,75

Spanyolország gyűjtemény a kezdetektől 1996-ig, 2.130 klf bélyeg 12 lapos nagy berakóban. Szép anyag!
1369.
Legend

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF