Foreign collections and lots Number of items: 402
3368262
1358
504
24000
Foreign collections and lots
Philately
Ausztria négyestömb gyűjtemény 1947-1969, kb 290 klf négyestömb, bélyegek, emlékívek 8 lapos A4-es berakóban, vászon-bőr borítóval
24 000 HUF
3368263
1359
504
24000
Foreign collections and lots
Philately
Ausztria 1968-1985 Szép gyűjtemény Lindner falcmentes előnyomott albumban, bordó borítóval, tokkal
24 000 HUF
3377703
1360
504
Foreign collections and lots
Philately
Ausztrália gyűjtemény a kezdetektől a 2000-es évek elejéig, néhány kengurussal, jobb értékekkel, a modern rész sok szép motívummal, de elég hiányosan, 30 fekete lapos, A/4-es luxus berakóban
20 000 HUF
3377777
1361
504
Foreign collections and lots
Philately
Postatiszta román gyűjtemény a '70-es évekből sok jobb motívum kiadással + vegyes külföldi motívum bélyegek, 16 fekete lapos, A/4-es Philux berakóban
6 000 HUF
3377836
1362
504
Foreign collections and lots
Philately
ENSZ Genf 1969-2004 Deszortált többpéldányos rendező, legalább 600 db bélyeg és 30 db blokk, összefüggések stb. 32 lapos, A/4-es berakóban
8 000 HUF
3377726
1363
504
30000
Foreign collections and lots
Philately
Izrael 1975-1981 Gazdagon gyűjtve: postatiszta sorok, nagyobb tabos összefüggések, blokkok, bélyegzett sorok, FDC-k, alkalmi borítékok stb. Rengeteg anyag Ívert albumlapokon, rugós borítóban
30 000 HUF
3372956
1364
504
100000
Foreign collections and lots
Philately
Szép színes tartalmas vegyes külföldi modern anyag 30 lapos jó A4 berakóban nagyon sok tengerentúlival, benne teljes sorok és blokkok, kisívek, nagyon jó motívum kiadásokkal Világgyűjtőnek vagy továbbadásra ajánljuk. / Nice modern mostly tematic foreign material with a lot of overseas issues in A/4 stockbook, sets, blocks, minisheets etc. (Mi EUR 2.500.-)
100 000 HUF
3405822
1365
504
Foreign collections and lots
Philately
Svédország több példányos előrendező, néhány száz régi és új bélyeg 16 lapos Philux A4-es berakó 16 oldalán (borító sérült)
6 000 HUF
3405829
1366
504
Foreign collections and lots
Philately
Néhány száz vegyes külföldi bélyeg jobbakkal, sok tengerentúlival, jó 12 lapos 25 x 25 cm-es berakóban
5 000 HUF
3405941
1367
504
15000
Foreign collections and lots
Philately
Nyugat-Európa egy nagy gyűjtemény felesleges példányai nagyon sok jó érték, legalább 2.000 bélyeg, 12 lapos nagy berakóban
15 000 HUF
3405989
1368
504
30000
Foreign collections and lots
Philately
Berlin gyűjtemény, 1955-ig részben falcos, jobb darabokkal, utána 1990-ig teljes és postatiszta. Lindner falcmentes előnyomott albumban. (Mi EUR 1.500.-)
30 000 HUF
3405979
1369
504
Foreign collections and lots
Philately
Spanyolország gyűjtemény a kezdetektől 1996-ig, 2.130 klf bélyeg 12 lapos nagy berakóban. Szép anyag!
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house