Glass-objects Number of items: 501
3358998
12672
504
Glass-objects
cca 1970 Salgótarjáni op-art pácolt váza. Terv.: Takács Géza. Köszörült üveg, alján karcokkal, m: 26 cm
10 000 HUF
3414186
12673
504
Glass-objects
Kosta Boda gyár, Kjell Engman (1946-2010) designer: "Catwalk" asztaldísz. Jelzett, hibátlan, dobozában, m: 10,5 cm
20 000 HUF
3419782
12674
504
Glass-objects
20 000 HUF
3395579
12675
504
15000
Glass-objects
Vajdasági anyagában kéken színezett bordás szódás üveg Vojvodina felirattal, sasfejes fejjel, m: 30 cm
15 000 HUF
3409406
12676
504
Glass-objects
Palack. Osztrák vagy magyar, 19. sz. második fele, kék kalcedonüveg, zománcfestett, m: 14 cm
12 000 HUF
3407694
12677
504
Glass-objects
Hatalmas falusi mintás vastag üveg kínáló, kalász, kifli, kalács, gyümölcsök, népi ruhás házaspár stb. figuráival díszítve, jelzés nélkül, hibátlan, d: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12 000 HUF
3162600
12678
504
2200
Glass-objects
Hódmezővásárhely Mayer Hermann szikvízgyára feliratos szódás, szikvizes palack jelzett fejjel 27 cm
2 200 HUF
3342295
12679
504
9500
Glass-objects
Asztali feszület. Részben festett foncsorozott hutaüveg, Erdély, cca 19. sz közepe, kopással, m: 23 cm
9 500 HUF
3377725
12680
504
Glass-objects
cca 1965, Ruda Smaland Manufaktúra, Göte Augustsson designer: Jégüveg asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 13 cm, m: 9 cm
18 000 HUF
3281134
12681
504
Glass-objects
Murano nagyméretű üveggömb, iparművész opak színezésű üveg, akasztórésszel, hibátlan, d: 23 cm
8 000 HUF
3349378
12682
504
Glass-objects
Szecessziós üvegkancsó, 2 darab. cca 20. sz. eleje, magyar, zománcfestett, kopott, m: 11-12 cm
6 000 HUF
3176906
12683
504
15000
Glass-objects
Napoleon brandy üveg, Napoleon porcelán büszt dugóval, 6 darab Napoleon brandy pohárral.
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house