Glass-objects

Number of items: 501

cca 1970 Salgótarjáni op-art pácolt váza. Terv.: Takács Géza. Köszörült üveg, alján karcokkal, m: 26 cm
12672.

10 000 HUF

Kosta Boda gyár, Kjell Engman (1946-2010) designer: "Catwalk" asztaldísz. Jelzett, hibátlan, dobozában, m: 10,5 cm
12673.

20 000 HUF
54,20
62,50

12674.

20 000 HUF
54,20
62,50

Vajdasági anyagában kéken színezett bordás szódás üveg Vojvodina felirattal, sasfejes fejjel, m: 30 cm
12675.

15 000 HUF
40,65
46,88

Palack. Osztrák vagy magyar, 19. sz. második fele, kék kalcedonüveg, zománcfestett, m: 14 cm
12676.

12 000 HUF

Hatalmas falusi mintás vastag üveg kínáló, kalász, kifli, kalács, gyümölcsök, népi ruhás házaspár stb. figuráival díszítve, jelzés nélkül, hibátlan, d: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12677.

12 000 HUF

Hódmezővásárhely Mayer Hermann szikvízgyára feliratos szódás, szikvizes palack jelzett fejjel 27 cm
12678.

2 200 HUF
5,96
6,88

Asztali feszület. Részben festett foncsorozott hutaüveg, Erdély, cca 19. sz közepe, kopással, m: 23 cm
12679.

9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1965, Ruda Smaland Manufaktúra, Göte Augustsson designer: Jégüveg asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 13 cm, m: 9 cm
12680.

18 000 HUF
48,78
56,25

Murano nagyméretű üveggömb, iparművész opak színezésű üveg, akasztórésszel, hibátlan, d: 23 cm
12681.

8 000 HUF

Szecessziós üvegkancsó, 2 darab. cca 20. sz. eleje, magyar, zománcfestett, kopott, m: 11-12 cm
12682.

6 000 HUF

Napoleon brandy üveg, Napoleon porcelán büszt dugóval, 6 darab Napoleon brandy pohárral.
12683.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF