Number of items: 394
3408226
12597
504
Gránit virágcsokor mintás fajansz dísztál, jelzett, kopással, d: 23 cm
2 600 HUF
2958478
12599
504
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
1 600 HUF
3404604
12600
504
Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
2 000 HUF
2976443
12601
504
cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
1 800 HUF
3404084
12602
504
Aquincum modern váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
3 000 HUF
3134888
12603
504
2 000 HUF
3406151
12604
504
Régi porcelán citromfacsaró, jelzés nélkül, hibátlan, d: 11 cm
1 400 HUF
3406420
12605
504
Ritzenhoff "Caria" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
3 000 HUF
3406421
12606
504
Kosta Boda egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
1 000 HUF
3406450
12607
504
Alka Kunst mid-century füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
2 000 HUF
3358501
12608
504
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
2 000 HUF
3376948
12609
504
Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m