Chinaware / Porcelain Number of items: 394
3409464
12252
504
30000
Herendi, Óherendi névre szóló nagy bögre és tál. "Dick" névre. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d:12 cm, d: 18 cm
30 000 HUF
3419823
12253
504
30000
Herendi áttört nagy tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 35 cm
30 000 HUF
3218198
12254
504
100000
100 000 HUF
3376137
12255
504
24000
24 000 HUF
3334351
12256
504
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28 cm
20 000 HUF
3370074
12257
504
24000
Herendi óherendi bécsirózsa mintás kaspó, jelzett, kis kopottsággal, m:16 cm, d: 19 cm
24 000 HUF
3425807
12258
504
Herendi Fleurs Chinoises Pourpre mintás leveses csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
12 000 HUF
3425806
12259
504
12 000 HUF
3421049
12260
504
8500
Herendi csipkebogyó mintás gyümölcsleveses tál, jelzett: 2. oszt. befejezetlen festéssel, d: 29 cm
8 500 HUF
3421689
12261
504
Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
12 000 HUF
3421680
12262
504
15000
Herendi Viktória mintás bonbonier eper fogóval. Jelzett, hibátlan, 14x9 cm
15 000 HUF
3397173
12263
504
15000
Herendi szőlőmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, a csészén hajszálrepedéssel, d: 16 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house