Number of items: 394
3420807
12561
504
Drasche őzgida, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 15,5 cm
2 000 HUF
3420802
12562
504
Drasche hal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
2 000 HUF
3423451
12563
504
Unterweissbach puttó, jelzett, hibátlan, h: 8 cm
3 000 HUF
3423475
12564
504
Kínai 3 darab rizsszemes leveses tál kanállal, d: 11,5 cm
2 600 HUF
3423470
12565
504
Porcelán gém figura, hibátlan, m: 14 cm
2 000 HUF
3421875
12566
504
Formano Bavaria gazadagon aranyozott egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19 cm
3 000 HUF
3423149
12567
504
Aquincum macival sétáló gyermek, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
2 000 HUF
3423168
12568
504
Kalocsai porcelán cipő kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
2 000 HUF
3422964
12569
504
Aquincum 3 darab cipőfűző fiú és öltözködő lány, jelzett, hibátlan, m: 9-11 cm
2 800 HUF
3386665
12570
504
Haas & Czjzek kínáló, jelzett, kopással, 27x31 cm
2 400 HUF
3363186
12571
504
Schaubachkunst Berlin látképeit bemutató váza. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
3 000 HUF
3411458
12572
504
Kosta Boda egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m