Military

Number of items: 104

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés rossz állapotú, sérült mellszalaggal T:XF,VF patina 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with weak condition, damaged ribbon C:XF,VF patina NMK 295.
33347.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés rossz állapotú, sérült mellszalaggal T:XF,VF patina
1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with weak condition, damaged ribbon C:XF,VF patina
NMK 295.

3 000 HUF

1917. "Egyes Honvéd - Zászlónkhoz törhetetlenül hűen felséges anyjához hervadhatlan kegyelettel" ovális alakú hadifém sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (34,5x47,5mm) T:XF,VF, nem eredeti tűvel!
33348.

16 000 HUF
43,36
50,00

33349.

4 000 HUF

33350.

NMK 328.

7 500 HUF
20,33
23,44

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, beleütött "JEROUSCHEK" gyártói jelzéssel (56x37mm) T:XF,VF laza rögzítés, apró zománchibák Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "JEROUSCHEK" maker's mark (56x37mm) C:XF.VF loose fixation, tiny enamel errors NMK 334.
33351.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, beleütött "JEROUSCHEK" gyártói jelzéssel (56x37mm) T:XF,VF laza rögzítés, apró zománchibák
Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "JEROUSCHEK" maker's mark (56x37mm) C:XF.VF loose fixation, tiny enamel errors
NMK 334.

80 000 HUF
216,80
250,00

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the soldiers, 2nd class" bronze decoration with original ribbon C:XF NMK 356
33352.

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the soldiers, 2nd class" bronze decoration with original ribbon C:XF
NMK 356

30 000 HUF
81,30
93,75

1925. "M. KIR. 7. HONV. VDDR. VERSENYDÍJA" aranyozott, nyolcszögletű bronz díjérem füllel, hátoldalán gravírozással. Szign.: Matéka Sándor (1890-1971) (42mm) T:XF aranyozás kopott
33353.

4 000 HUF

33354.

13 000 HUF
35,23
40,63

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:XF NMK 418.
33355.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:XF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:XF
NMK 418.

7 000 HUF
18,97
21,88

1930 k. "Országos Frontharcos Szövetség" ezüstözött bronz gomblyukjelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzésben fordított N betűkkel (17x26mm) T:AU Hungary around 1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark, reversed N in the maker's mark (17x26mm) C:AU
33356.

1930 k. "Országos Frontharcos Szövetség" ezüstözött bronz gomblyukjelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzésben fordított N betűkkel (17x26mm) T:AU
Hungary around 1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark, reversed N in the maker's mark (17x26mm) C:AU

12 000 HUF

1930. "A Magyar Királyi Honvédség Tisztelet Díja" egyoldalas bronz emlékérem füllel, hátoldalán gravírozással (45mm) T:XF,VF 1930. "Hungarian Royal Army's Honorary Award" one-sided bronze commemorative medal (45mm) C:XF,VF
33357.

1930. "A Magyar Királyi Honvédség Tisztelet Díja" egyoldalas bronz emlékérem füllel, hátoldalán gravírozással (45mm) T:XF,VF
1930. "Hungarian Royal Army's Honorary Award" one-sided bronze commemorative medal (45mm) C:XF,VF

3 000 HUF

1930. "MOVERO? (Magyar Országos Véderő Egylet Repülő Osztálya)" vitorlázórepülős aranyozott, zománcozott bronz jelvény (39x34mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1930. "MOVERO? (Hungarian National Defence Association)" sailplane gilt, enamelled bronze badge (39x34mm) C:XF small enamel error
33358.

75 000 HUF
203,25
234,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF