https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 138

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag) talpú váza. Dianás jelzéssel. Hibátlan eredeti kristály üveggel. 20 cm
1
22512.

Ezüst (Ag) talpú váza. Dianás jelzéssel. Hibátlan eredeti kristály üveggel. 20 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Georg Jensen dán ezüst gyűjtői evőeszközökhöz való tartozékok 4 db díszdoboz, 5 ismertető, egy puha tok.
1
22513.

Georg Jensen dán ezüst gyűjtői evőeszközökhöz való tartozékok 4 db díszdoboz, 5 ismertető, egy puha tok.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) pecsétgyűrű, 14k, jelzés nélkül, m:58, 6,55g
1
22514.

Arany (Au) pecsétgyűrű, 14k, jelzés nélkül, m:58, 6,55g

 
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Number of bids:
0
 
14 K arany nyaklánc medállal ausztrál opál 1ct és gyémánt 0,015 (cabochon, hollandi rózsa csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 3,03 g. nettó 4,5 g
1
22515.

14 K arany nyaklánc medállal ausztrál opál 1ct és gyémánt 0,015 (cabochon, hollandi rózsa csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 3,03 g. nettó 4,5 g

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Number of bids:
0
 
Art deco olasz vagy angol ezüst (Ag) utazó piperetartó szett, jelzett, FF mesterjeggyel, kipattintható fedelű részekkel, kivehető rúzstartóval, teknőspáncél fésűvel, tükörrel, 10x12 cm,, bruttó 563g
1
22516.

Art deco olasz vagy angol ezüst (Ag) utazó piperetartó szett, jelzett, FF mesterjeggyel, kipattintható fedelű részekkel, kivehető rúzstartóval, teknőspáncél fésűvel, tükörrel, 10x12 cm,, bruttó 563g

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
 
14k fehérarany (Au) gyűrű smaragd, gyöngy és gyémánt ékítéssel. Fazettált és brilliáns csiszolással gyémánt TWSI 0,1ct smaragd 0,48 ct m: 53,5 br 1,8 g tanúsítvánnyal
1
22517.

14k fehérarany (Au) gyűrű smaragd, gyöngy és gyémánt ékítéssel. Fazettált és brilliáns csiszolással gyémánt TWSI 0,1ct smaragd 0,48 ct m: 53,5 br 1,8 g tanúsítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Number of bids:
0
 
14 K arany nyaklánc malachittal, jelzett, tanúsítvánnyal br 4,9 g. nettó 4,5 g
1
22518.

14 K arany nyaklánc malachittal, jelzett, tanúsítvánnyal br 4,9 g. nettó 4,5 g

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Number of bids:
0
 
14 K fehérarany gyűrű brillekkel és zafírral. Zafír 1,97ct fazettált ovális csiszolással brillek 0,07ct. brilliáns csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 2,5 g. m: 50
1
22519.

14 K fehérarany gyűrű brillekkel és zafírral. Zafír 1,97ct fazettált ovális csiszolással brillek 0,07ct. brilliáns csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 2,5 g. m: 50

 
The item is not available
Starting price:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Number of bids:
0
 
1680/1690 Augsburgi ezüst (Ag) barokk kupa. Augsburgi hitelesítő jellel, BP mesterjeggyel jelzett. Két csíkban kopott aranyozással, csíkozásokkal kidolgozott felfelé szélesedő test, m: 8,5 cm, 114g
1
22520.

1680/1690 Augsburgi ezüst (Ag) barokk kupa. Augsburgi hitelesítő jellel, BP mesterjeggyel jelzett. Két csíkban kopott aranyozással, csíkozásokkal kidolgozott felfelé szélesedő test, m: 8,5 cm, 114g

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
 
Koktélgyűrű 14K fehérarany, fazettált ametiszttel (15ct) és brillekkel 0,059 ft. jelzett, br 6,33g M: 52. Dobozzal, tanúsítvánnyal
1
22521.

Koktélgyűrű 14K fehérarany, fazettált ametiszttel (15ct) és brillekkel 0,059 ft. jelzett, br 6,33g M: 52. Dobozzal, tanúsítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
280 000 HUF
758,81
EUR
,
875,00
USD
Number of bids:
0
 
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,43ct) és zafírral (1,16ct) TW, VS, jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,16 ct
1
22522.

14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,43ct) és zafírral (1,16ct) TW, VS, jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,16 ct

 
The item is not available
Starting price:
440 000 HUF
1 192,41
EUR
,
1 375,00
USD
Number of bids:
0
 
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct
1
22523.

14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct

 
The item is not available
Starting price:
500 000 HUF
1 355,01
EUR
,
1 562,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment