Books: Other rarities Number of items: 495
3389788
22257
504
Marikovszky György (szerk.): Markusovszky Lajos válogatott munkái. Bp., 1905, Magyar Orvosi Könyvkiadó, egészvászon kötés.
1 400 HUF
3370092
22258
504
A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXX. 1905.- Budapesten, 1906. M. Kir. Egyetemi Ny. XIX. 209 l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
1 400 HUF
3370093
22259
504
A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXXII. 1907.- Budapesten, 1908. M. Kir. Egyetemi Ny. XXX. 213l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
1 400 HUF
3389298
22260
504
1 400 HUF
3335538
22261
504
Vörösmarty Mihály: Gondolatok a könyvtárban. Bp., én., Amicus, 31 p. Bibliofil! "Ezt a könyvecskét 1920 karácsonyára az Amicus kiadóvállalat megbízásából Pápai Ernő nyomta. Készült 300 példányban merített papíron. Könyvkereskedői forgalomba nem került; a Magyar Bibliofil Társaság és az "Amicus" barátai kapták karácsonyi ajándékul." Kiadói papírkötés, foltos.
1 800 HUF
3213684
22262
504
Kassák Lajos: Három történet. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Kiadói egészvászon-kötés.
1 800 HUF
3360630
22263
504
Szatmári Mór: Húsz esztendő parlamenti viharai. Bp., 1928, Amicus, 245+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
1 400 HUF
3373946
22264
504
Végh Antal: Megmondom őszintén. (Közéleti arcképcsarnok). A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 1999, Szerzői. Kiadói viseltes papírkötésben.
1 800 HUF
3335549
22265
504
1 800 HUF
3389311
22266
504
Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Bp., 1994, Édesvíz. Kiadói ragasztott papírkötés, részben széteső állapotban.
1 800 HUF
3373953
22267
504
Szép Ernő: Natália. Bp., 2008, Noran. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
3361417
22268
504
Kárpáti Aurél: A kételkedő kritikus. Kultura és Tudomány 61. Bp., [1928], Franklin-Társulat, 203+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house